R. Ābols: Prieks, ka šobrīd varam vinnēt spēles arī bez vairākuma

Latvijas izlases uzbrucējs Rodrigo Ābols pēc mūsu valstsvienības šodien izcīnītās uzvaras 2023. gada pasaules čempionāta spēlē pret Norvēģiju (2:1) sarunā ar Latvijas Televīziju pauda prieku par panākumu, taču vienlaikus uzsvēra, ka turnīra turpinājumā būs nepieciešams labāks sniegums skaitliskajā vairākumā.

”Tagad nāk prātā diezgan daudz momenti. Mums ir tie momenti, bet nav beigu fāzes. Tās šobrīd pietrūkst,” norādīja Latvijas izlases pirmo vārtu autors Ābols. ”Ja iemet vienu, otru, tad aiziet pārliecība jebkuram vairākumam. Šobrīd mums tās nav, bet prieks, ka mēs šobrīd varam vinnēt spēles arī bez vairākuma. Tas ir kaut kas tāds, kas mums noteikti būs vajadzīgs nākotnē.”

”Viņiem nebija neviena metiena pa vārtiem [otrajā trešdaļā]. Tajā golā, kuru mēs ielaidām, es nospēlēju pozicionāli nepareizi,” atzina Ābols. ”Uzreiz divi pret vienu [pretuzbrukums] un vārti. Pasaules čempionātā ir Top līmeņa komandas, kas prot izmantot tādas kļūdas. Tur, protams, es slikti jutos, bet prieks, ka mēs vinnējām.”

Latvijas izlases uzbrucējs veltīja atzinīgus vārdus arī pretiniekiem. ”Viņiem bija labs slidojums. Otrajā periodā viņiem nebija daudz momentu, bet trešajā – tas ir normāli, ka komanda, kas ir iedzinējos, uzspiedīs [savu spēli] un izskatīsies, ka viņiem ir pārsvars. Kopumā, man liekas, mēs tīri labi atsitāmies.”

Harija Vītoliņa vadītā komanda ar četrās spēlēs izcīnītiem pieciem punktiem šobrīd ieņem ceturto vietu B apakšgrupā. Nākamo maču Latvijas valstsvienība aizvadīs 19. maijā, pulksten 16:20 tiekoties ar grupas pastarīti Slovēniju.