SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
Saņemt

Pļāvējs: Novembrī rīkosim četru komandu turnīru

Latvijas Hokeja federācijas (LHF) ģenerālsekretārs Roberts Pļāvējs sarunā ar “Latvijas Avīze” atklāja, ka novembrī Latvijā norisināsies četru izlašu pārbaudes turnīrs.

“Novembrī rīkosim četru komandu turnīru, kur bez Latvijas izlases spēlēs arī Norvēģija, Dānija un Francija,” pavēstīja Pļāvējs. LHF ģenerālsekretārs arī ziņoja, ka decembrī paredzēts pārbaudes turnīrs Norvēģijā, kur Latvijas valstsvienība spēlēs pret mājiniekiem norvēģiem un Slovākijas izlasi.

Pirms 2024. gada pasaules čempionāta tikšot aizvadītas astoņas līdz desmit pārbaudes cīņas, taču sagatavošanās cikls vēl ir saskaņošanas procesā.

Tāpat Latvijas U-20 valstsvienība novembrī piedalīsies Baltijas kausa izcīņā pret Lietuvas un Igaunijas komandām.

Iepriekš “Hokejazinas.com” arī vēstīja, ka Latvija nākamā gada martā uzņems pirmās divīzijas B grupas sieviešu pasaules čempionātu. Bez mājinieces Latvijas šajā turnīrā piedalīsies arī Polija, Itālija, Slovēnija, Lielbritānija un vēl viena valstsvienība, kas augusta beigās pametīs pasaules čempionāta pirmās divīzijas A grupu.

Pļāvējs arī ziņoja, ka turnīrs norisināsies “Volvo” ledus hallē, jo uzņemt šāda līmeņa pasākumu “Arēna Rīga” nebūtu finansiāli izdevīgi. LHF ģenerālsekretārs arī apstiprināja, ka vienošanās ar Latvijas izlases galveno treneri Hariju Vītoliņu ir panākta, taču vēl atliek nokārtot formalitātes, kā arī ziņai par Vītoliņa līguma pagarinājumu jāseko tuvākajās dienās.

Autors: Kārlis Grundmanis Avots: Latvijas Avīze

 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
 • 5/5
  Bonuss
  CASHBACK LĪDZ 100 EUR
 • 5/5
  Bonuss
  5 X €10 LIKMES BEZ RISKA
Komentāri (0)