Paste par izlasi: Hokejisti prasa, kādā maiņā spēlēs. Agrāk sitās par ceturto maiņu

Latvijas hokeja aģents Guntars Paste sarunā ar “Sporta Studija” pastāstīja par spēlētāju atlasi izlasei dalībai pasaules čempionātā.

Vairāki Latvijas hokejisti uz aicinājumu pievienoties izlasei, atbildējuši ar jautājumiem par savu lomu, spēles taktiku.

“Ar daudziem runājām pirms sezonas sākuma. Daudzi uzskatīja, ka viņiem par maz naudu piedāvājām. Ņemiet, pierādiet, sitiet sev līgumus ārā. Edgars Buncis sezonas laikā zvanīja uz Amerikas hokeja līgu (AHL), kur spēlē pāris mūsējie (vārtsargi Artūrs Šilovs, Mareks Mitens, aizsargs Kristiāns Rubīns un uzbrucēji Eduards Tralmaks, Haralds Egle – hokejazinas.com). Sākās interesanti jautājumi – kādi uzdevumi? Kur es spēlēšu? Kādā zīmējumā? Ja viņi tādus jautājumus uzdotu AHL, viņus atstātu ārpus sastāva. Agrāk tā nebija, spēlētāji brauca un sitās par ceturto maiņu. Spēlētāji, kas kaut cik aizķēra PSRS hokeju, saprata, ka viņu vietā uzreiz būs kāds cits,” saka Paste.

“Tagad ir “carte blanche” Dzierkalam, Krastenbergam. Ņemat un pierādiet, ka esiet līderi. Pa lielam izlasē zvaigznes ir Ķēniņš, Ābols, Indrašis. Vēl būs Balcers,” turpina Paste.

Paste nosauca Patriku Ozolu par lielāko atklājumu, un prognozēja, ka Latvijas izlase pasaules čempionātā nesasniegs ceturtdaļfinālu.

Autors: Rems Ratņikovs Avots: Sporta Studija

Komentāri (0)