SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
Saņemt

Paste par Balinski: Ja vēlies būt lielajā hokejā, jābūt redzamākam

Hokeja aģents Guntars Paste intervijā ar “SynoTip Sporta Bārs” atklāja savu viedokli par Latvijas izlases iegūtajām bronzas medaļām 2023. gada pasaules hokeja čempionātā.

“Nedomāju, ka [šis čempionāts] bija mēraukla. Redzējām, ka Čehijas izlasē spēlēja 38 un 39 gadus veci čaļi, tas pats Romāns Červenka. Tas ir tāds vecums, kad arī mūsu veterāniem ir grūti sameklēt līgumu normālā klubā, jo viņi tomēr nav kā Červenka. Vārtsargs arī nospēlēja kā 80% no kluba. Tā arī hokejā jābūt. Labi, ka tā viss bija, bet tagad mēraukla pārāk augstu uzcelta nākamajiem turnīriem,” sprieda Paste.

“NHL ir veiksmes stāsts, jābūt kaut kur savā laikā un savā vietā. Vienam saites saplīst, viens kāju salauž. Šilovs jau cer, ka ar savu spēli acīs kaut kur Vankūveras vadībai iekritis, bet viņam tur visu vajag no jauna pierādīt,” uzskatīja Paste.

“Tas nav tas galvenais turnīrs. Agrāk spēlētāji to arī uztvēra kā jautrību, bet viss atkarīgs no tā, cik spēcīgas būs citas izlases. Amerikā čaļi spēlē klubā un prasa viens otram vai brauks un ja viens nebrauks, tad arī otrs nebrauks,” pavēstīja hokeja aģents.

“Es no Uvja Balinska gaidīju vairāk. Ja gatavojies braukt un cīnīties par vietu NHL, jābūt redzamam. Nospēlēja labi, bet ja vēlies būt lielajā hokejā, jābūt redzamākam,” domāja Paste.

Hokejazinas.com” iepriekš ziņoja, ka Latvijas hokeja izlase Harija Vītoliņa vadībā pasaules čempionāta spēlē par bronzas medaļu ar rezultātu 4:3 papildlaikā izcīnīja uzvaru pār ASV komandu.

Latvijas valstsvienība aizvadīja labāko turnīru tās vēsturē. Iepriekš labākais sasniegums izlasei bija septītā vieta, ko izdevās sasniegt jau pirmajā A grupas čempionātā 1997. gadā.

Autors: Kārlis Grundmanis Avots: SynotTip Sporta Bārs

 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
 • 5/5
  Bonuss
  CASHBACK LĪDZ 100 EUR
 • 5/5
  Bonuss
  5 X €10 LIKMES BEZ RISKA
Komentāri (0)