Ozoliņš: Kamēr Koziols būs Latvijas izlasē, es nepiedalīšos šajā projektā

Leģendārais latviešu aizsargs Sandis Ozoliņš, kurš jau vairākus gadus darbojas kā hokeja treneris, LTV1 kanāla raidījumā ”Sporta Studija” atklāja, ka pēc treneru maiņas Latvijas izlasē esot saņēmis piedāvājumu iesaistīties darbā ar valstsvienību, taču atteicies no šī piedāvājuma.

”Es piedalos tikai un vienīgi kā līdzjutējs un kā televīzijas skatītājs,” Ozoliņš atbildēja uz jautājumu, cik tuvu vai tālu viņš ir no kaut kādas dalības Latvijas izlasē. ”Varbūt arī šogad, ja sanāks un ja nebūs kaut kādas pārmaiņas, tad arī [būšu] kā neliels komentētāju papildinātājs.”

Leģendārais latviešu aizsargs atklāja, ka viņam esot bijis piedāvājums iesaistīties darbā ar Latvijas izlasi. ”Pašā sākumā, kad notika treneru maiņas, tad tiku uzrunāts,” norādīja Ozoliņš. ”Mana atbilde viennozīmīgi un kategoriski bija – kamēr Viesturs Koziols būs Latvijas izlasē, es nekādu dalību šinī projektā nepieņemšu.” No plašākiem komentāriem kādreizējais Stenlija kausa ieguvējs atturējās.

Ozoliņš komentēja Laura Dārziņa un Kaspara Daugaviņa paziņojumu par karjeras beigām Latvijas izlasē pēc Pekinas olimpiskajām spēlēm. ”Es arī to pateicu,” atcerējās bijušais Latvijas izlases aizsargs. ”Tajā brīdī, kad es to lēmumu pieņēmu, tad es biju pilnīgi pārliecināts, ka tas ir mans galējais lēmums. Tā arī bija ilgāku laika periodu. Vienas olimpiskās spēles es izlaidu.”

”Vai Kaspars to pieņēma emocionālu kaut kādu satraukumu un pārdzīvojumu dēļ? Es nezinu. Tas ir jāprasa to viņam. Vai to var mainīt? Nekas traģisks arī nav, ja cilvēks maina [lēmumu]. Priekš labas pieredzes. Ja spēj kaut kādu pozitīvu vēsmu iedot šim visam procesam, mainiet! Man nav nekādu pārmetumu cilvēkam,” atzina Ozoliņš.

Leģendārais latviešu aizsargs neslēpa, ka pats nereti savas karjeras laikā nāca klājā ar dažādiem paziņojumiem emociju iespaidā. ”Dažreiz tie paziņojumi bira tiešām lielu emociju iespaidā. Ja būs spēja, ja būs vilkme, ja būs noderīgs izlasei, spēlētājs var jebkurā gadījumā mainīt savu lēmumu.”

Autors: Rainers Rogs Avots: Sporta Studija

Komentāri (0)