Oficiāli: Latvijas izlase novembrī aizvadīs divas pārbaudes spēles

Latvijas hokeja izlase novembrī aizvadīs divas pārbaudes spēles pret Francijas valstsvienību, vēstīts Latvijas Hokeja federācijas (LHF) oficiālajā mājaslapā.

Iepriekš “Hokejazinas.com” vēstīja, ka atceltā četru komandu pārbaudes turnīra vietā Latvijas hokeja izlase novembrī aizvadīs divas pārbaudes cīņas pret Francijas valstsvienību Rīgā, laika posmā no 6. līdz 12. novembrim.

Spēles norisināsies Daugavas ledus hallē 9. un 10. novembrī. Abu maču sākums paredzēts plkst. 19:00.

Sākotnēji novembrī Latvijā bija paredzēts Četru nāciju pārbaudes turnīrs, tomēr tehnisku iemeslu dēļ Latvijā nevarēja ierasties Norvēģijas un Dānijas komandas, kā rezultātā tika nolemts turnīru atcelt un aizvadīt divas pārbaudes spēles ar Franciju.

Francijas izlase būs Latvijas valstsvienības pretiniece arī nākamā gada Pasaules čempionātā, kurš norisināsies Čehijas pilsētās Prāgā un Ostravā.

Latvijas hokeja valstsvienība pirms mačiem ar Francijas izlasi aizvadīs trīs dienu treniņus Daugavas ledus hallē.

Nākamajā IIHF pārtraukumā, decembrī Latvijas izlase dosies uz Slovākiju, kur paredzētas vēl divas pārbaudes cīņas.

Pēc tam valstsvienība kopā sanāks jau pavasarī, kur uzsāks gatavošanos 2024. gada Pasaules čempionātam. Par gaidāmajām Latvijas izlases pārbaudes spēlēm pavasarī federācija informēs tuvākajā laikā.

2024. gada pasaules čempionāta grupu turnīrs norisināsies no 10. līdz 21. maijam. Ceturtdaļfināla spēles paredzētas 23. maijā, bet pusfināla mači notiks 25. maijā. Finālspēle un cīņa par bronzas godalgām tiks aizvadīta 26. maijā.

Latvijas izlase turnīru aizvadīs B grupā Čehijas pilsētā Ostravā un spēkosies ar Polijas, Francijas, Kazahstānas, Vācijas, Zviedrijas, Slovākijas un ASV valstsvienībām.

Autors: Kārlis Grundmanis Avots: LHF

 • 5/5
  Bonuss
  ATGŪSTI 20€ NO SAVAS PIRMĀS LIKMES! 100% IEPAZĪŠANĀS ATMAKSA
 • 5/5
  Bonuss
  CASHBACK LĪDZ 100 EUR
 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
Komentāri (0)