IEPAZĪŠANĀS CASHBACK LĪDZ 100 EUR!
Saņemt

Nedēļas nogalē norisināsies Sergeja Žoltoka piemiņas turnīrs

Paziņots pāragri mūžībā aizgājušās Latvijas hokeja leģendas Sergeja Žoltoka piemiņai veltītā turnīra grafiks.

Latvijas hokeja federācijas (LHF) rīkotais piemiņas turnīrs norisināsies šajā nedēļas nogalē, 2. un 3. decembrī Daugavas ledus lallē. Skatītājiem ieeja būs bezmaksas.

 • 5/5
  Bonuss
  CASHBACK LĪDZ 100 EUR

Šajā turnīrā piedalīsies četras komandas – Baltijas veterānu izlase, Kanādas bruņoto spēku izlase, Somijas veterānu izlase, kā arī K33 komanda, kas sastāvēs no Žoltoka draugiem un kolēģiem.

Žoltokam piektdien apritētu 50 gadu. NHL karjerā leģendārais uzbrucējs aizvadīja 588 spēles, guva 111 vārtus un atdeva 147 rezultatīvas piespēles. Stenlija kausa izcīņā Žoltoks aizvadīja 45 spēles, guva četrus vārtus un atdeva 14 rezultatīvas piespēles.

Latvijas izlases rindās Sergejs aizvadīja 42 spēles, gūstot 29 vārtus un izceļoties 21 rezultatīvu piespēli. Latvijas hokeja izlases sastāvā viņš piedalījās sešos pasaules čempionātos, kā arī viņa 33. numurs Latvijas izlasē ticis iemūžināts.

Žoltoks mūžībā devās 2004. gada 3. novembrī. “Rīga 2000” un Minskas “Dinamo” spēles laikā hokejists sirdsdarbības problēmu dēļ zaudēja samaņu un tika nogādāts slimnīcā, kur zaudēja dzīvību.

Autors: Kārlis Grundmanis Avots: Twitter

 • 5/5
  Bonuss
  SPORTA IEPAZĪŠANĀS BONUSS LĪDZ 165€ BEZMAKSAS LIKMĒS
 • 5/5
  Bonuss
  3 X 100% BEZRISKA LIKMES
 • 5/5
  Bonuss
  75€ BONUSA LIKME
Komentāri (0)