Nākamnedēļ prezentēs grāmatu “Sapņu komanda 2023”

Latvijas hokeja izlases izcīnītajai Pasaules čempionāta bronzas medaļai veltītajā grāmatā iemūžināti “Sapņu komandas” spilgtākie foto mirkļi, kā arī spēlētāju, treneru, menedžeru, Latvijas Hokeja federācijas (LHF) vadītāju, apkalpojošā personāla, kā arī turnīra organizatoru atmiņas par visu laiku lielāko sasniegumu Latvijas hokeja vēsturē, vēsta LHF.

“Sapņu komanda 2023” grāmatas prezentācija notiks otrdien, 12. decembrī, pulksten 16:00 tirdzniecības centrā “Spice”, “Sportland” veikalā.

“Jau vairāk nekā 25 gadus Latvijas sporta līdzjutēji bija sapņojuši par Pasaules čempionāta medaļām. Esmu lepns par hokejistu paveikto. Šis bija viens no tautu vienojošākajiem sporta notikumiem. Šķirstot grāmatu, vēlreiz varēsim izdzīvot emocionālākos brīžus. Grāmata ir kā punkts uz i,” sacīja LHF prezidents Aigars Kalvītis.

“Tāpat kā daļa no medaļas ir Tava, līdzjutēj, tā arī šī grāmata. Tās ir visu mūsu kopīgās atmiņas par skaistāko, emocionālāko, patiesāko brīdi Latvijas valsts sporta vēsturē. Caur grāmatas lapaspusēm varēsim vēlreiz un vēlreiz izdzīvot šos skaistos brīžus. Liels paldies visiem līdzjutējiem, kuri iesūtīja savas bildes un deva atļauju tās izmantot. Tāpat milzīgs paldies LHF un, protams, tipogrāfijai par grāmatas izdošanu,” sacīja grāmatas “Sapņu komanda 2023” idejas autors Viesturs Koziols.

Svinīgajā pasākumā piedalīsies LHF prezidents Aigars Kalvītis, uzņēmuma “Sportland” vadītājs Sandijs Pinkulis, Latvijas izlases galvenais treneris Harijs Vītoliņš, grāmatas idejas autors Viesturs Koziols, kā arī izlases hokejisti – Kaspars Daugaviņš. Rūdolfs Balcers un Rihards Bukarts.

No 12. decembra “Sportland” veikalos varēs iegādāties arī apģērbu līniju, kas izstrādāta, cildinot bronzas godalgas iegūšanu. Tāpat veikalā būs uzstādīts arī īpašs stends, kurā ikviens varēs aplūkot bronzas medaļu.

 

 

Autors: Mārtiņš Lācis Avots: LHF

 • 5/5
  Bonuss
  ATGŪSTI 20€ NO SAVAS PIRMĀS LIKMES! 100% IEPAZĪŠANĀS ATMAKSA
 • 5/5
  Bonuss
  CASHBACK LĪDZ 100 EUR
 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
Komentāri (0)