Milbergs par debiju izlasē: Patīkami un ļoti negaidīti

Šajā piektdienā Latvijas hokeja izlasē mačā ar Francijas valstsvienību debiju piedzīvoja “Optibet” hokeja līgas (OHL) kluba “Kurbads” vārtsargs Arginto Milbergs, kurš kluba “Facebook” kontā pastāstījis par savām sajūtām debijas mačā.

Latvijas hokejisti pārbaudes spēlē ar rezultātu 4:1 pārspēja Francijas izlasi, bet 20 gadus vecais Milbergs vienu minūti un 47 sekundes pirms trešā perioda beigām vārtos nomainīja Ēriku Vītolu.

Pamatlaikā pa Milberga vārtiem netika izdarīts neviens metiens, bet pēc mača aizvadītajā papildlaikā vārtsargs atvairīja divus metienus. Milbergs arī atvairīja trīs no pieciem pēcspēles metieniem.

“Tas bija patīkami un ļoti negaidīti, bet biju ļoti priecīgs,” par debiju izlasē teica Milbergs. “Bija uztraukums, bet tas bija patīkams. Pamatlaikā diemžēl nebija metienu, bet debija ir debija – vismaz overtaimā sanāca daži metieni, kā arī bija ļoti patīkami bullīšos uzvarēt. Bija ļoti interesanti, jo bija daudz skatītāju.

Pēc spēles ģērbtuvē mums vārtsargiem pāris vārdus pateica treneris Artūrs Irbe. Šī bija patiešām laba nedēļa, bija patīkami atrasties kopā ar izlasi,” piebilda “Kurbads” vārtsargs.

Autors: Mārtiņš Lācis Avots: HK Kurbads