SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
Saņemt

Merzļikins: Neuzskatu, ka šis bija čempionāts, kurā nospēlēju labi

Latvijas izlases un Nacionālās hokeja līgas (NHL) kluba Kolumbusas ”Blue Jackets” vārtsargs Elvis Merzļikins sarunā ar sporta mediju MVP atskatījies uz aizvadīto pasaules čempionātu Somijā un norādījis, ka Latvijas valstsvienība ar viņu un Artūru Šilovu vārtos spēlējusi ļoti atšķirīgu hokeju.

”Neuzskatu, ka šis bija čempionāts, kurā nospēlēju labi, taču ievēroju, ka komanda spēlē pavisam atšķirīgu hokeju, kad vārtos esmu es vai Šilovs,” atzina Merzļikins. ”Nesaku, ka spēlētāji centās vairāk ar Šilovu vārtos nekā ar mani, jo centās visi, bet komandā nebija ķīmijas.”

 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!

”Pirms čempionāta centos to izveidot, bet daži cilvēki par to pat nepateica paldies. Mēģināju izveidot ģimeni,” atklāja Latvijas valstsvienības vārtsargs. ”Nezinu, ko vairāk varēju darīt. Iepriekš biju runājis ar [Ronaldu] Ķēniņu, uz sava rēķina noorganizēju komandai vakariņas.”

Merzļikins izteica arī savu viedokli par Latvijas izlases galveno treneri Hariju Vītoliņu un uzsvēra, ka, viņaprāt, komandas ķīmijas izveidošana nav trenera galvenais uzdevums. ”Vītoliņš ir labs treneris. Ķīmijas izveidošanās ir atkarīga no mums – spēlētājiem. Neesam bērnudārzā, šādas lietas, manuprāt, nav atkarīgas no trenera.”

”Šajā čempionātā no spēlētājiem bija vairākas individuālas darbības. Toreiz, kad tikām ceturtdaļfinālā, tādu nebija. Varbūt kāds komandas biedrs pēc manis teiktā sadusmosies, taču – tā ir realitāte,” skarbs bija Merzļikins. ”Šis nav tas gadījums, kad, redz, es spēlēju NHL un tāpēc varu gudri dirst. Nē! Es vienkārši zinu, kāda mums pirms vairākiem gadiem izlasē bija ģimene.”

Merzļikins gan atklāja, ka plāno pārstāvēt Latvijas izlasi arī nākamgad Rīgā un Tamperē notiekošajā pasaules čempionātā, ja vien nebūs aizņemts izslēgšanas spēlēs vai nevarēs ierasties uz pasaules čempionātu veselības, vai ģimenes apstākļu dēļ, jo vēlas spēlēt savu līdzjutēju klātbūtnē.

Autors: Rainers Rogs Avots: MVP

 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
 • 5/5
  Bonuss
  CASHBACK LĪDZ 100 EUR
 • 5/5
  Bonuss
  5 X €10 LIKMES BEZ RISKA
Komentāri (0)