Merzļikins: Uzskatu, ka bijām pelnījuši vairāk nekā somi

Latvijas izlases vārtsargs Elvis Merzļikins pēc mūsu valstsvienības piedzīvotā zaudējuma pasaules čempionāta otrajā mačā pret turnīra mājinieci Somiju sarunā ar portālu ”Sportacentrs.com” pauda neapmierinātību par tiesnešu pieņemtajiem lēmumiem mača pēdējās minūtēs.

Jau vēstījām, ka Latvijas izlase otrajā pasaules čempionāta mačā dramatiskā cīņā ar 1:2 (1:0, 0:1, 0:1) piekāpās vienai no grupas galvenajām favorītēm Somijai un piedzīvoja otro zaudējumu divās aizvadītajās turnīra spēlēs. Vienīgos vārtus mūsējo labā pret somiem guva Rūdolfs Balcers.

”Tiešām žēl. Neesmu apmierināts ar pēdējo lēmumu, kur iedeva divīti,” Merzļikins bija vīlies par to, ka tiesneši pamatlaika beigās piešķīra divu minūšu noraidījumu Mārtiņam Dzierkalam. ”Visu spēli tiesneši bija ļoti labi, bet tas viens lēmums… Pats redzi, kāda bija spēle – tas bija playoff hokejs.”

Latvijas izlases vārtsargs pauda neizpratni arī par to, kāpēc tiesneši mača beigās nepiešķīra somiem noraidījumu, kad pie laukuma apmales cieta Rihards Bukarts. ”Viņiem nedod divīšus par mugurā grūšanu, kur Bukartam pa degunu tek asinis… Tu joko tagad? Tas viens lēmums mani neapmierina. Viss pārējais bija labi, viņi paveica labu darbu, bet tas lēmums nebija pareizs.”

”Protams, nav patīkami, jo uzskatu, ka bijām pelnījuši vairāk nekā viņi. Mēs cīnījāmies no pirmās minūtes, no pirmā iemetiena. Uzreiz sākām viņus dauzīt. Mums nebija bail – gājām un spēlējām. Žēl čaļus, jo šodien tiešām cīnījāmies,” sarūgtinājumu pauda Merzļikins.

Nākamo spēli Latvijas izlase aizvadīs pirmdien, pulksten 16:20 tiekoties ar Norvēģijas valstsvienību, kas piektdien turnīra pirmajā mačā pret somiem piedzīvoja sagrāvi ar 0:5. Lai saglabātu vēl reālas izredzes iekļūt ceturtdaļfinālā, nākamajā mačā mūsu hokejistiem obligāti jāizcīna uzvaru

Autors: Rainers Rogs Avots: Sportacentrs.com