Merzļikins: Spēlēt izlasē ir pavisam savādāk nekā NHL

Latvijas hokeja izlases vārtsargs Elvis Merzļikins sarunā ar “Latvijas Mobilais Telefons” dalījās emocijās par aizvadītajām pirmajām divām spēlēm 2024. gada pasaules hokeja čempionātā.

Jau ziņojām, ka pirmajā spēlē Latvija papildlaikā uzvarēja Poliju (5:4 PL), taču otrajā mačā pagarinājumā pārspēja Franciju (3:2 PL).

Abos mačos Latvijas vārtus sargāja Merzļikins, kopumā atvairot 45 no 51 metiena (88,2%).

“Pirmajā spēlē bija grūtāk nekā otrajā. Spēlēt pasaules čempionātā ir savādāk nekā NHL. Čempionātā tu spēlē visai valstij, visiem līdzjūtējiem, kas ir atbraukuši. Es saprotu, ka pēc Covid daudziem nav viegli materiālā ziņā. Tas, ka viņi atrod to naudu, brauc uz šejieni un atbalsta mūs, ir patiešām forši. Pirmajā spēlē bija nereāli skaļi, es neesmu pieradis pie tāda trokšņa spēlēt, man trīcēja gan rokas, gan kājas. NHL ir savādāk. Pret Franciju arī bija fantastisks atbalsts, mums tas ļoti palīdz. Tā turpināt!” par atmosfēru izsakās Merzļikins.

Nākamo spēli Latvijas valstsvienība aizvadīs otrdien, 14. maijā plkst. 17:20, kad nāksies krustot nūjas ar Kazahstānas hokejistiem.

2024. gada pasaules hokeja čempionāts norisināsies Čehijas pilsētās Prāgā un Ostravā no 10. līdz 26. maijam.

Mūsu hokejisti šo čempionātu aizvada B grupā Ostravā, tiekoties ar Polijas, Francijas, Kazahstānas, Vācijas, Zviedrijas, Slovākijas un ASV valstsvienībām.

PČ 2024 aktualitātes

Pasaules čempionāta jaunumi

Latvijas izlases jaunumi

Turnīra tabula

Spēļu kalendārs

Latvijas izlases intervijas

Latvijas izlases sastāvs

Autors: Rems Ratņikovs Avots: Latvijas Mobilais Telefons

 • 5/5
  Bonuss
  ATGŪSTI 20€ NO SAVAS PIRMĀS LIKMES! 100% IEPAZĪŠANĀS ATMAKSA
 • 5/5
  Bonuss
  CASHBACK LĪDZ 100 EUR
 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
Komentāri (0)