SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
Saņemt

Medijs: LHF uzrunājusi trīs Latvijas trenerus, jo OS kvalifikācijas turnīrā varētu nākties iztikt bez Hārtlija

Latvijas hokeja izlasei augusta beigās gaidāmajā Pekinas olimpisko spēļu kvalifikācijas turnīrā varētu nākties iztikt bez galvenā trenera Boba Hārtlija, kura vietu varētu ieņemt kāds no trīs Latvijas speciālistiem, apgalvo “Latvijas Avīze”.

Pagaidām Hārtlija vadītā Omskas “Avangard” nav devusi skaidru atbildi par to, vai trenerim tiks dota iespēja nedēļu pirms jaunās sezonas sākuma doties uz Rīgu, lai vadītu valstsvienību.

 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!

Latvijas Hokeja federācijas (LHF) prezidents Aigars Kalvītis sarunā ar “Latvijas Avīzi” bija kodolīgs: “Pagaidām nav pamata uztraukties. Notiek sarunas ar “Avangard”, tāpēc šobrīd neko nevaru komentēt.” Laikraksta rīcībā esošā informācija liecina, ka Hārtlija vietā uzrunāti trīs Latvijas hokeja speciālisti – Artis Ābols, Harijs Vītoliņš un Leonīds Tambijevs. Medijs ziņo, ka Ābols, kurš arī nākamsezon strādās Jelgavas “Zemgale/LLU” un līdz piektdienai treniņos strādā ar Latvijas izlases kandidātiem, kas vēl nav savos klubos vai izlasē līdz šim nav bijuši, ziņas par iespēju pārņemt Latvijas izlasi augustā “nemācēja komentēt”.

“Pagaidām neko daudz diemžēl nevaru pateikt,” atbildēja Vītoliņš. Līdzīgu atbildi “Latvijas Avīze” saņēma arī no Tambijeva. “Negribu skriet pa priekšu notikumiem un komentēt. Mūs, trenerus, var daudzi uzrunāt, bet mēs jau nepieņemam lēmumus. Šajā gadījumā labāk paklusēšu.”

Autors: hokejazinas.com Avots: Latvijas Avīze

 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
 • 5/5
  Bonuss
  CASHBACK LĪDZ 100 EUR
 • 5/5
  Bonuss
  5 X €10 LIKMES BEZ RISKA
Komentāri (0)