Leģendu spēlē Rīgā tiksies Ņiživija un Laviņa komandas

Aleksandrs Ņiživijs (pa kreisi) un Rodrigo Laviņš (pa labi) pirms Leģendu spēles, Hokejazinas.com
Aleksandrs Ņiživijs (pa kreisi) un Rodrigo Laviņš (pa labi) pirms Leģendu spēles, FOTO: LHF

Lai pateiktos saviem izcilajiem hokejistiem, Latvijas Hokeja federācija (LHF) 4. maijā rīkos Latvijas hokeja leģendu spēli. Mača sākums pulksten 13.30, un tas norisināsies “Arēnā Rīga”, vēsta LHF.

Par komandu kapteiņiem izvēlēti Rodrigo Laviņš (baltā komanda) un Aleksandrs Ņiživijs (sarkanā komanda). Abiem šiem hokejistiem Latvijas nacionālajā izlasē aizvadītas visvairāk spēles, Laviņam – 226, bet Ņiživijam – 222. Dalībnieki hokeja leģendu mačā atlasīti pēc nospēlētu spēļu daudzuma Latvijas valstsvienībā. Tāpat arī komandām izvēlēti treneri. Diemžēl, vairāki uzrunāti spēlētāji aizņemtības un veselības dēļ šajā spēlē nevarēs piedalīties.

Aprīļa sākumā abu komandu kapteiņi – Laviņš un Ņiživijs piedalījās speciālā drafta ceremonijā, kur izvēlējās savus komandu spēlētājus. Svinīgā un jautrā gaisotnē drafta ceremonija norisinājās Latvijas hokeja izlases ģērbtuvē. Ar komandu sastāviem un drafta ceremoniju var iepazīties zemāk video.

Bez maksas Latvijas hokeja leģendu spēli varēs apmeklēt līdzjutēji, kuri iegādājušies biļetes uz “Arēna Rīga” notiekošo vakara maču Latvija – Norvēģija. Šīs biļetes būs derīgas uz abām 4. maija spēlēm. Savukārt atsevišķi biļetes uz leģendu maču varēs nopirkt par 5 eiro, neskaitot biļešu tirgotāja un “Arēna Rīga” komisiju.

Sēdvietas uz leģendu spēli nebūs numurētas, tādēļ aicinām līdzjutējus vērot maču no Arēna Rīga pirmā līmeņa tribīnēm. “Arēna Rīga” durvis uz hokeja leģendu spēli tiks atvērtas pulksten 11.45.

Biļetes uz Leģendu maču: www.passportix.eu/hokejs#cat=37.

 

Autors: Mārtiņš Lācis Avots: LHF

 • 5/5
  Bonuss
  ATGŪSTI 20€ NO SAVAS PIRMĀS LIKMES! 100% IEPAZĪŠANĀS ATMAKSA
 • 5/5
  Bonuss
  CASHBACK LĪDZ 100 EUR
 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
Komentāri (0)