Latvijas U-17 izlase zaudē finālā, taču izcīna jaunatnes olimpiādes sudraba medaļas

Šovakar Latvijas U-17 hokeja izlase Itālijas pilsētā Udīnē notiekošajā Eiropas jaunatnes ziemas olimpiādes finālā piekāpās ar 0:5 (0:1, 0:1, 0:3) Šveices vienaudžiem.

Latvijas jaunie hokejisti pirmoreiz tika pie sudraba medaļām.

Latvijas hokejisti izpildīja vien 16 metienus pa šveiciešu vārtiem, nespējot pārkost Elijaha Noijenšvandera cietoksni.

Spēles piektajā minūtē Janniks Ponzeto atklāja rezultātu. Otro ripu Latvijas vārtos izdevās iemest Lorisam Vejam astoņas minūtes līdz 2. perioda beigām.

Trešajā periodā šveicieši guva trīs vārtus. No sākuma 8. minūtē Jamiro Rēbers panāca 0:3, pēc tam, desmit minūtes vēlāk, viņš guva savus otros vārtus. Punktu mačam pusotru minūti līdz finālsirēnai pielika precīzais Dāvida Bosona metiens.

Latvijas vārtus sargāja Oskars Gusevs, atvairot 24 no 29 metieniem.

Mačā par bronzas medaļām Somijas U-17 izlase ar 4:1 (1:0, 2:1, 1:0) apspēlēja Vācijas vienaudžus.