Latvijas sieviešu izlase iznīcina Meksiku un turpina čempionātu perfekti

Aizvadītajā naktī Latvijas hokeja izlase sieviešu IIA divīzijas pasaules hokeja čempionāta trešajā mačā ar rezultātu 8:0 (1:0, 4:0, 3:0) sagrāva Meksikas valstsvienību.

Pirmā perioda 19. minūtē Linda Rulle vairākumā atklāja mača rezultātu.

Otro trešdaļu latvietes iesāka fantastiski, Samantai Pudulei dubultojot pārsvaru jau otrajā minūtē.

Sestajā minūtē Līga Miljone vairākumā guva trešos Latvijas izlases vārtus, Krista Jip-Čaka desmitajā minūtē vēlreiz realizēja skaitlisko pārsvaru, bet 17. minūtē Agnese Apsīte ieraidīja piekto ripu Meksikas vārtos.

Trešā mača nogriežņa ceturtajā minūtē Līga Miljone vairākumā guva savus otros vārtus spēlē, Ksenija Kezika desmitajā minūtē guva septītos Latvijas izlases vārtus, bet Linda Rulle 47 sekundes pirms mača beigām pēdējo, astoto reizi ieraidīja ripu meksikāņu vārtos.

Kristiāna Apsīte aizvadīja otro sauso spēli pēc kārtas, apstādinot visus 23 Meksikas izlases metienus, bet Monika Renteria pirms nomaiņas tika galā ar desmit no 14 Latvijas valstsvienības raidījumiem. Miranda de Antunano atvairīja 24 no 28 atlikušajiem metieniem.

Latvijas hokejistes pirmajos trīs mačos izcīnījušas trīs uzvaras un šobrīd atrodas pirmajā vietā turnīrā.

Nākamais mačs Latvijas hokejistēm 7. aprīlī plkst. 23:00 pēc Latvijas laika pret Spānijas valstsvienību.