Latvijas sieviešu izlase izcīna pārliecinošu uzvaru PČ mačā

Aizvadītajā naktī Latvijas hokeja izlase sieviešu IIA divīzijas pasaules hokeja čempionāta otrajā mačā ar rezultātu 6:0 (3:0, 1:0, 2:0) sagrāva Islandes valstsvienību.

Jau mača 17. sekundē Līga Miljone atklāja mača rezultātu.

Sestajā minūtē Anna Katrīna Lagzdiņa rezlizēja skaitlisko pārsvaru un dubultoja Latvijas izlases pārsvaru, bet 13. minūtē Lagzdiņa guva savus otros vārtus spēlē.

Otrās trešdaļas 11. minūtē Krista Nikole Jip-Čaka mazākumā palielināja Latvijas valstsvienības priekšrocību līdz četrām ripām.

Trešā mača nogriežņa septītajā minūtē Līga Miljone izcēlās ar savu otro vārtu guvumu šajā cīņā, bet Aija Balode 11. minūtē vairākumā ieraidīja pēdējo, sesto ripu Islandes izlases vārtos.

Kristiāna Apsīte atvairīja katru no 21 Islandes izlases metiena, bet Brita Helgudotira pirms nomaiņas tika galā ar 10 no 13 Latvijas valstsvienības raidījumiem. Andrea Bahmana apstādināja 19 no 22 atlikušajiem metieniem.

Latvijas hokejistes pirmajos divos mačos izcīnījušas divas uzvaras un šobrīd atrodas otrajā vietā turnīrā.

Nākamais mačs Latvijas hokejistēm 6. aprīlī plkst. 3:30 pēc Latvijas laika pret Meksikas valstsvienību.