Latvijas klubu izlase pārliecinoši zaudē Ukrainai

Latvijas klubu izlase pārbaudes spēlē Daugavas ledus hallē piekāpās Ukrainas valstsvienībai ar 3:6 (0:1, 1:4, 2:1).

Iepriekš ziņojām, ka Ukrainas izlase, gatavojoties pasaules čempionātam pirmās divīzijas B grupā, aizvadīs divas pārbaudes spēles ar Latvijas klubu izlasi.

Rezultātu 1. perioda sākumā atklāja Ukrainas izlases uzbrucējs Daņils Trahts. Perioda vidusdaļā Ukrainai bija iespēja spēlēt vairākumā, taču tā netika izmantota.

Otrās trešdaļas 33. sekundē Daņila Larionovs guva pirmos Latvijas vārtus un panāca izlīdzinājumu. Trešdaļas turpinājumā Ukraina guva četrus bezatbildes vārtus. No sākuma Vitālijs Ļalka izvirzīja ukrainiešus vadībā, septiņas minūtes vēlāk Iļja Korenčuks dubultoja pārsvaru. Trešdaļas 16. minūtē Oleksijs Vorona panāca 1:4, taču pēdējā minūtē Korenčuks guva savus otros vārtus spēlē.

Trešā perioda sākumā Latvijas vārtos Jāni Auziņu nomainīja Toms Broks. Sešas minūtes pēc sākuma iemetiena, komandas 20 sekunžu laikā apmainījās ar vārtu guvumiem – no sākuma Zigmārs Reinis Zīle guva otros Latvijas vārtus, taču ātri vien Trahts guva savus otros vārtus, atgriežot Ukrainai četru vārtu pārsvaru. Sešas minūtes līdz pamatlaika beigām, Ēriks Žohovs samazināja rezultāta starpību, panākot 3:6.

Latvijas vārtus pirmās 40 minūtes sargāja Jānis Auziņš, taču pēdējās 20 minūtēs vārtu drošība tika uzticēta Tomam Brokam. Ukrainas vārtus visas spēles garumā sargāja Eduards Zaharčenko.

Rītdien, 15. aprīlī, komandas spēkosies atkārtoti. Mača sākums paredzēts plkst. 17.00.

Autors: Rems Ratņikovs Avots: LHF