Latvijas junioru izlase sāks cīņu par palikšanu elitē

Pasaules U-20 hokeja čempionātā, kas norisinās Kanādā, cīņu par palikšanu elites divīzijā uzsāks Latvijas izlase, kas šovakar plkst. 16:30 spēkosies ar Austrijas valstsvienību.

30. decembrī, Latvijas hokejisti ar rezultātu 0:3 atzina Slovākijas pārākumu un zaudēja iespēju  cīnīties par ceturtdaļfinālu.

Latvijas valstsvienība četrās spēlēs nopelnīja vienu punktu un ierindojās pēdējā, piektajā vietā B grupā, bet Austrijas izlase četrās spēlēs palika bez punktiem un atradās noslēdzošajā, piektajā pozīcijā A grupā.

Austrijas jaunieši visa grupu turnīra gaitā izcēlās ar tikai diviem vārtu guvumiem, abas ripas iemetot zaudējumā Vācijas izlasei ar rezultātu 2:4. Kopumā grupu turnīru austrieši noslēdza ar vārtu bilanci 2:35.

Latvijas un Austrijas izlases aizvadīs sēriju līdz divām uzvarām. Pārākā komanda saglabās vietu elites divīzijā, bet zaudētājiem nākamgad būs jācīnās pirmās divīzijas čempionātā.

Vēl šodien tiks izspēlēti visi ceturtdaļfināla mači  – Zviedrija pret Somiju (plkst. 18:00), Čehija pret Šveici (plkst. 20:30), ASV pret Vāciju (plkst. 23:00), kā arī Kanāda pret Slovākiju (plkst. 01:30).