Latvijas junioru izlase piekāpjas slovākiem un zaudē iespēju cīnīties 1/4 finālā (VIDEO)

Šovakar ar zaudējumu Pasaules U-20 hokeja čempionāta grupu turnīru noslēdza Latvijas junioru izlase, kas ar rezultātu 0:3 (0:1, 0:0, 0:2) piekāpās Slovākijas vienaudžiem.

Pirmajā trešdaļā slovāki rādīja labāku spēli, bet vārtus guva vien 18. minūtē, kad Alekss Čierniks vairākumā atrada ripu vārtu priekšā un pārspēja Patriku Bērziņu.

Otro periodu Latvijas izlase aizvadīja daudz labāku un izveidoja vairākas vārtu gūšanas iespējas, ieskaitot Dana Ločmeļa izgājienu vienatnē pret vārtsargu, taču pārspēt Ādamu Gajanu neizdevās.

Trešā mača nogriežņa desmitajā minūtē Šimons Nemecs ar vienreizēju metienu dubultoja Slovākijas valstsvienības pārsvaru, bet 18. minūtē ar precīzu metienu tukšos Latvijas izlases vārtos punktu mačam pielika Filips Mešārs.

Patriks Bērziņš atvairīja 24 no 26 Slovākijas izlases metieniem, bet Ādams Gajans tika galā ar visiem 28 Latvijas valstsvienības metieniem.

Latvijas izlase zaudējusi iespēju cīnīties par ceturtdaļfinālu un aizvadīs trīs spēļu sēriju ar A grupas pēdējās vietas ieguvēju par palikšanu elites divīzijā.