Latvijas izlasei mačā pret ASV, iespējams, nevarēs palīdzēt viens no uzbrukuma līderiem

Jau rīt Somijā sāksies 2022. gada pasaules čempionāts hokejā. Pirmajā spēļu dienā laukumā dosies arī Latvijas izlase, kas pulksten 16:20 tiksies ar ASV hokejistiem. Pirmajā mačā Latvijas valstsvienībai, iespējams, nevarēs palīdzēt viens no izlases potenciālajiem uzbrukuma līderiem Ronalds Ķēniņš

Portāla ”Sportacentrs.com” žurnālists Ulvis Brože savā Twitter kontā ziņo, ka šobrīd galvenā intriga esot – vai Ronalds Ķēniņš spēlēs rītdienas mačā pret ASV. Pieredzējušais uzbrucējs slimības dēļ pirmdien nepiedalījās Latvijas izlases pārbaudes mačā pret Kazahstānu, bet otrdien trenējās individuāli.

Šodien esot bijis plānots, ka Ķēniņš Latvijas valstsvienības treniņā Tamperē slidos kā ceturtais uzbrucējs virknējumā kopā ar Nikolaju Jeļisejevu, Latvijas izlases kapteini Rodrigo Ābolu un Nacionālajā hokeja līgā (NHL) sezonu aizvadījušo Rūdolfu Balceru.

Atgādināsim, ka pirms tam treniņos Ķēniņš tika iespēlēts pirmajā maiņā kopā ar jau minētajiem Ābolu un Balceru. Ja gadījumā pieredzējušais uzbrucējs nebūs gatavs doties laukumā rītdienas spēlē pret ASV, tad, ļoti iespējams, viņa vietu pirmajā maiņā ieņems tieši Jeļisejevs.

Autors: Rainers Rogs Avots: Twitter

Komentāri (1)
samuel
May 12, 2022, 21:02
1
Grūti būs bez Ronalda