SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
Saņemt

TIKAI HOKEJAZINAS.COM

Latvijas izlase tiksies ar Kazahstānu; LHF plāno turnīru Rīgā

Latvijas izlase, hokejazinas.com

Latvijas hokeja izlase | Foto: LHF

Nākamgad novembrī Rīgā varētu norisināties četru izlašu turnīrs hokejā, tā sarunā ar “Hokejazinas.com” sacīja 2023. gada pasaules hokeja čempionāta Latvijas orgkomitejas vadītājs Edgars Buncis.

Latvijas Hokeja federācija (LHF) nesen publicēja visu Latvijas nacionālo izlašu provizorisko spēļu kalendāru 2022./2023. gada sezonai. Uz jautājumu, vai kāds no pieaugušo valstsvienības paredzētajiem turnīriem nākamajā sezonā varētu arī notikt Rīgā, Buncis sacīja sekojoši.

“Strādājam pie tā, lai šādu turnīru nākamā gada novembrī aizvadītu Rīgā. Daudzām izlasēm jau ir saslēgti līgumi par pārbaudes spēļu rīkošanu uz priekšu, tādēļ nav tik viegli sarunāt pretiniekus. Vācija, Austrija, Slovākija un Čehija rīko turnīrus savā pusē, savukārt skandināvi turas kopā savā reģionā. Tas saistīts arī ar pieaugošajām lidmašīnas biļešu cenām. Pretiniekus šādā turnīrā drīkstam izvēlēties paši, savukārt pirms pasaules čempionāta daļa no notiekošajām pārbaudes spēlēm ir Starptautiskās Hokeja federācijas pārziņā [Euro Ice Hockey Challenge turnīra ietvaros – M.Lācis].”

Savukārt, komentējot nākamā gada Latvijas izlases sagatavošanās posmu pirms pasaules čempionāta, LHF pārstāvis sacīja, ka vēl viena pārbaudes spēle tiks aizvadītas ar Kazahstānas valstsvienību, un tiek meklēts vēl viens pretinieks.

“Latvijas izlase Rīgā pirms pasaues čempionāta spēlēs ar Šveici, un esam arī vienojušies, ka vismaz viena spēle būs arī ar Kazahstānas izlasi. Patlaban meklējam vēl vienu pretinieku, taču, ja to neizdosies sarunāt, pieļauju, ka ar kazahiem aizvadīsim divus mačus.

Tāpat aizvadīsim arī divas pārbaudes spēles ar Lielbritānijas izlasi viesos – 22. aprīlī Notingemā un 23. aprīlī Koventrijā. Pārbaudes spēļu organizēšana pavasarī nav vienkāršs process, jo izlases, kuras spēlē 1. divīzijā, turnīram sāk gatavoties agrāk, savukārt Elites divīzijas izlases tajā brīdī ne vienmēr ir optimālajā sastāvā,” piebilda Buncis.

Jau ziņojām ka nākamnedēļ Latvijas izlase piedalīsies trīs valstsvienību turnīrā “Kaufland Cup”, kas norisināsies Slovākijā. 16. decembrī Latvija sizlase tiksies ar Norvēģiju, bet dienu vēlāk aizvadīs spēli ar mājiniekiem slovākiem.

 

 

 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
 • 5/5
  Bonuss
  CASHBACK LĪDZ 100 EUR
 • 5/5
  Bonuss
  5 X €10 LIKMES BEZ RISKA
Komentāri (0)