Latvijas izlase nespēj atspēlēties un noslēdz Universiādi ar zaudējumu

ASV pilsētā Leikplesidā notiekošajā Pasaules Ziemas Universiādē ar zaudējumu turnīru noslēdza Ģirta Ankipāna vadītā Latvijas studentu hokeja izlase, kas ar rezultātu 3:5 (0:2, 0:5, 0:2) piekāpās Kanādas studentiem.

Pirmā perioda 17. minūtē vairākumā mača rezultātu atklāja Zviedrijas izlases aizsargs Toms Skolds, bet otrās trešdaļas trešajā minūtē Fabians Grankvists dubutoja zviedru pārsvaru.

Vēlāk otrajā periodā Filips Elgstams palielināja Zviedrijas pārsvaru līdz trim ripām un Albins Rundbergs 16. minūtē iemeta ceturto ripu Latvijas izlases vārtos.

Aleksandrs Biškins otrā mača nogriežņa 17. minūtē vienus vārtus atguva, bet trešā perioda 13. minūtē Elgstams tukšos Latvijas izlases vārtos ieraidīja savu otro ripu mačā.

Trešās trešdaļas 19. minūtē Alberts Ķirsons samazināja zviedru pārsvaru līdz trim ripām, bet deviņas sekundes pirms spēles beigām Edgars Adriāns Kazaks guva trešos Latvijas izlases vārtus.

Latvijas izlase šajā turnīrā piecās spēlēs izcīnīja divas uzvaras un ar četriem punktiem ierindojās piektajā vietā A grupā.