Latvijas klubu izlase pamatīgi kapitulē Ukrainai 2. spēlē

Latvijas klubu izlase pārbaudes spēlē Daugavas ledus hallē piekāpās Ukrainas valstsvienībai ar (0:3, 0:5, 1:2).

Iepriekš ziņojām, ka Ukrainas izlase, gatavojoties pasaules čempionātam pirmās divīzijas B grupā, aizvadīs divas pārbaudes spēles ar Latvijas klubu izlasi.

Vakardien, komandu pirmajā spēlē, Ukraina izcīnīja uzvaru ar 3:6.

Jau mača 3. minūtē Iļja Korenčuks atklāja rezultātu. Trešdaļas vidū, 11. minūtē, ar 42 sekunžu intervālu, ukraiņi guva divus vārtus. No sākuma izcēlās Vitālijs Ļalka, pēc tam Danils Trahts.

Otrā perioda sākumā Korenčuks guva savus otros vārtus spēlē. 40 sekundes vēlāk Vladislavs Kucēvičs uzstādīja 5:0. Jau pēc minūtes Korenčuks iemeta savu trešo ripu jeb Hat-trick.

Spēles 33. minūtē Latvijas vārtos Mariusu Bajarunu-Galeju nomainīja Jānis Auziņš, taču arī viņš kapitulēja pēc 24 sekundēm. Otrās trešdaļas pēdējā minūtē Trahts ieraidīja astoto ripu Latvijas vārtos.

Trešajā periodā Trahts realizēja vairākumu, panākot 9:0. Četras minūtes vēlāk Deniss Borodajs iemeta desmito ripu Latvijas vārtos. Astoņas sekundes līdz spēles beigām Latvijai izdevās gūt pirmos vārtos spēlē, atzīmējoties Nilam Sējējam.

Pirmās 33 minūtes Latvijas vārtus sargāja Mariuss Bajaruns-Galejs, ielaižot septiņus vārtus, taču pēc tam viņu nomainīja Jānis Auziņš un ielaida četrus vārtus.

Autors: Rems Ratņikovs Avots: LHF