Latvija nedaudz pakutina nervus, bet uzveic Franciju un pošas uz olimpiādi

Latvijas hokeja izlase Rīgā notiekošajā olimpiskās kvalifikācijas izšķirošajā ar spēlē ar 2:1 uzveica Francijas valstsvienību, tādējādi nopelnot ceļazīmi uz 2022. gada Pekinas olimpiskajām spēlēm.

Rezultātu spēles 11. minūtē atklāja Rihards Bukarts.

Otrais periods noritēja bez vārtu guvumiem, savukārt trešā perioda 6. minūtē vairākumā pārsvaru dubultoja Miks Indrašis.

Viesi gan pēc nepilnām sešām minūtēm vienus vārtus atspēlēja, precīzam esot Stefanam Da Kostam. 18. minūtē noraidījumu saņēma Teodors Bļugers, kas deva frančiem cerību, tomēr mūsu izlase spēja nosargāt vārtus neskartus un izcīnīja kāroto OS ceļazīmi!

Par spēles labāko hokejistu Latvijas izlases rindās tika nosaukts Ivars Punnenovs, kurš saņēma arī turnīra vērtīgākā spēlētāja balvu. Viņa statistka bija ļoti solīda – trīs spēlēs atvairīti 49 no 50 metieniem keb 98%!

Pekinas olimpiskajās spēlēs februārī Latvija cīnīsies C grupā ar Zviedriju, Somiju un Dāniju.

Autors: hokejazinas.com Avots: Hokejazinas.com