Latvija lieliski cīnās, taču piekāpjas Zviedrijai ceturtdaļfinālā

Latvijas U-20 izlase pasaules čempionāta ceturtdaļfināla spēlē ar 1:2 (0:1, 1:0, 0:1) piekāpās Zviedrijas vienaudžiem.

Tādā veidā Latvijai turnīrs noslēdzies, kamēr Zviedrija turpinās cīņu pusfinālā. Šis ir Latvijas U-20 izlases labākais PČ vēsturē, pirmo reizi izdodoties izcīnīt uzvaru, un sasniegt ceturtdaļfināla kārtu.

Vīenīgos Latvijas vārtus otrā perioda beigās guva Gustavs Ozoliņš. Tikmēr Zviedrijas sastāvā ar precīziem metieniem pirmajā trešdaļā izcēlās Izāks Rosēns, taču trešajā periodā kapteinis Emīls Andrē.

Trešā perioda ievadā par bīstamu spēli, 5+20 noraidījumu līdz spēles beigām saņēma Martins Laviņš. Latvijai gan izdevās lielo mazākumu izturēt.

Latvijas vārtus šajā spēlē sargāja Bruno Brūveris, atvairot 25 no 27 metieniem.

Par Latvijas labāko spēlētāju tika atzīts uzbrucējs Dans Ločmelis, kurš izcēlās ar rezultatīvu piespēli.

Autors: Rems Ratņikovs Avots: IIHF