Latvija 3. periodā nenotur dāņu pārākumu, pirmajā pārbaudes mačā zaudējums (VIDEO)

Šodien Latvijas hokeja izlase pārbaudes spēlē uz “Arēna Rīga” ledus cieta neveiksmi pret Dānijas valstsvienību ar rezultātu 2:3 (0:0, 1:0, 1:3).

Pirmais periods aizritēja visai līdzīgi, abām izlasēm izpildot pa desmit metieniem. Otrās trešdaļas pirmajā pusē komandām pa reizei bija iespēja spēlēt vairākumā, bet realizēt neizdevās.

Mača rezultāts tika atklāts vien 36. minūtē, kad pēc teicamas Kristera Gudļevska piespēles Kristiāns Rubīns iegāja zonā, veica metienu, un pirmais pie atlēkušās ripas bija Eduards Tralmaks, raidot to vārtos.

Trešo periodu aktīvāk iesāka dāņi, kas arī atpelnījās – ceturtajā minūtē Frederiks Storms pārspēja Gudļevski, panākot izlīdzinājumu. Vien 65 sekundes vēlāk Patriks Rasels, pēc lieliskas Nikolaja Ēlersa darbības aiz vārtiem, guva otros vārtus Dānijai. Spēles 52. minūtē Joakims Blikfelds realizēja vairākumu, trešo reizi nogādājot ripu pāri Latvijas vārtu līnijai.

Nedaudz vairāk kā trīs minūtes līdz pamatlaika beigām Roberts Bukarts vārtu priekšā saņēma piespēli no Renāra Krastenberga, izdancināja sāncenšu vārtsargu un panāca 2:3. Pēdējo pusotru minūti Latvija aktīvi darbojās pretinieku uzbrukuma zonā, bet izmainīt rezultātu neizdevās.

Latvijas izlases vārtu drošība tika uzticēta Kristeram Gudļevskim, kurš atvairīja 28 no 31 metiena. Dānijas vārtus sargāja Frederiks Andersens, tiekot galā ar 23 no 25 metieniem.

Par labāko Latvijas spēlētāju tika atzīts Roberts Bukarts, kamēr dāņu sastāvā labākā balvu saņēma vārtsargs Andersens.

Rītdien, 26. augustā, plkst. 17.00 abas valstsvienības spēkosies atkārtoti. Biļetes iespējams iegādāties “Passportix” mājaslapā.