SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
Saņemt

Ķēniņš: Nespēlētu, ja nejustos 100% gatavs

Latvijas hokeja izlases uzbrucējs Ronalds Ķēniņš intervijā pēc zaudējuma Kanādas valstsvienībai 2023. gada pasaules hokeja čempionāta pusfināla cīņā dalījās ar saviem komentāriem par spēli.

“Cīnījāmies līdz galam, paši redzējāt, kas tur notika, bet īsti pat to negribas komentēt. Es domāju, ka nekas daudz nepamainījās, viņiem iekrita tas viens dullais un beigās tā sanāca. Žēl, bet mēs cīnījāmies līdz galam un visi atdevāmies,” par maču sprieda Ķēniņš.

“Viss kopumā, kā esam aizvadījuši turnīru līdz šim, šodien bijām pelnījuši uzvarēt. Es nespēlētu, ja nejustos 100% gatavs, es jūtos labi un tagad skatīsimies uz priekšu,” atklāja hokejists.

“Skatīsimies, kādi būs pretinieki. Jāapēd šo spēli un tad jādomā par to, kas mums būs pretinieki. Būsim gatavi, jāatjaunojas, būs agrā spēle un tad jau jāskatās,” uzskatīja uzbrucējs.

Ķēniņš šajā turnīrā sešās spēlēs izcēlies ar vienu rezultatīvu piespēli. Traumas dēļ uzbrucējs izlaida pēdējās trīs cīņas.

Spēle par bronzas medaļu paredzēta jau rīt plkst. 15:20, kur mūsu komanda spēlēs pret ASV un Vācijas mača zaudētāju.

2023. gada Pasaules hokeja čempionāta apakšgrupu turnīrs Tamperes “Nokia Arena” un “Arēna Rīga” norisinājās no 12. maija līdz 23. maijam. Rīga uzņēma arī divas ceturtdaļfināla spēles 25. maijā, bet divi ceturtdaļfināli, pusfināli un finālspēle paredzēti Tamperē.

Latvijai un Somijai čempionāta rīkošanas tiesības tika piešķirtas pēc Krievijas uzsāktās karadarbības Ukrainā. Pirms tam 2023. gada čempionāts tika plānots Sanktpēterburgā. Latvijā un Somijā plānotais turnīrs norisināsies no 12. maija līdz 28. maijam.

 

PČ aktualitātes

Autors: Kārlis Grundmanis Avots: Sporta Studija

 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
 • 5/5
  Bonuss
  CASHBACK LĪDZ 100 EUR
 • 5/5
  Bonuss
  5 X €10 LIKMES BEZ RISKA
Komentāri (0)