SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
Saņemt

Karsums par atrašanos Pekinā: Nevēlu nevienam tādu pieredzi iegūt

Latvijas hokeja izlases uzbrucējs Mārtiņš Karsums, kurš pozitīvu Covid-19 testu rezultātu dēļ bija spiests uzkavēties olimpisko spēļu mājvietā Pekinā ilgāk nekā pārējie valstsvienības spēlētāji un neizgāja laukumā nevienā olimpisko spēļu mačā, pēc atgriešanās mājās sniedza interviju ”Latvijas Televīzijai”.

”Fantastiski. Es teikšu tā. Fantastiska pieredze,” pēc atgriešanās Latvijā teica Karsums, kurš atzina, ka nevienam nenovēl ko tādu piedzīvot. ”Nevēlu nevienam tādu pieredzi iegūt. Izgāju vismaz to olimpisko apli. Tā kā vismaz kaut ko es dabūju redzēt. Vismaz prieks par to.”

”Ēšana, televizors, treniņš. Ēšana, Facebook, Instagram,” latviešu uzbrucējs pastāstīja par to, kā, atrodoties pašizolācijā, pavadīja laiku un piebilda, ka labi esot bijis, ka varēja vismaz izmantot vismaz Facebook, Instagram un WhatsApp.

”Varēja kādam īsziņu aizsūtīt. Ja tas nebūtu, tad varētu būt, ka būtu diezgan švaki ar to komunikāciju. Tad varētu būt ka sajuktu prātā,” atzina Karsums, kuram Pekinas olimpiskās spēles bija pēdējais turnīrs Latvijas valstsvienībā.

Autors: Rainers Rogs Avots: LTV

 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
 • 5/5
  Bonuss
  CASHBACK LĪDZ 100 EUR
 • 5/5
  Bonuss
  5 X €10 LIKMES BEZ RISKA
Komentāri (0)