Indraša dalība gaidāmajā PČ uz jautājuma zīmes

Latvijas izlases uzbrucējs Miks Indrašis sarunā ar portālu ”Tvnet.lv” atklājis, ka pagaidām vēl nav skaidrs, cik nopietns ir viņa gūtais savainojums pārbaudes mačā pret Šveices valstsvienību un, vai viņš varēs piedalīties gaidāmajā pasaules čempionātā Somijā.

Latvijas izlase iepriekšējā nedēļas nogalē aizvadīja divas pārbaudes spēles pret Šveices valstsvienību. Indrašis laukumā devās tikai pirmajā pārbaudes mačā (2:5). Turklāt tajā spēlēja tikai pirmajā trešdaļā. Kādā no epizodēm Miks sadūrās ar pretspēlētāju un pēc tam pameta laukumu. Otrajā mačā Indrašis nedevās laukumā. Viņš sēdēja tribīnēs.

Indrašis intervijā portālam ”Tvnet.lv” atklājis, ka šobrīd vēl nav zināms, cik nopietns ir viņa gūtais savainojums, jo medicīniskās pārbaudes esot paredzētas tikai rītdien. Līdz ar to šobrīd ir pāragri spriest par uzbrucēja spēlēšanu vai nespēlēšanu gaidāmajā pasaules čempionātā.

31 gadu vecais Indrašis ir pārstāvējis Latvijas valstsvienību deviņos pasaules čempionātos un divās olimpiskajās spēlēs. Savu rezultatīvāko pasaules čempionātu Miks aizvadīja 2019. gadā, kad septiņās spēlēs izcēlās ar trim gūtiem vārtiem un četrām rezultatīvām piespēlēm.

Pasaules čempionāts Somijā sāksies 13. maijā. Latvijas izlase savas apakšgrupu turnīra spēles aizvadīs Tamperē. Mūsējie grupu turnīrā tiksies ar mājinieci Somiju, kā arī ASV, Čehijas, Zviedrijas, Norvēģijas, Lielbritānijas un Austrijas hokejistiem.

Autors: Rainers Rogs Avots: Tvnet.lv

Komentāri (0)