Grigals: Man vajadzēja noķert par vienu ripu vairāk

Turpinot gatavošanos maijā gaidāmajam pasaules čempionātam Somijā, Latvijas izlase šovakar viesos ar 1:3 (0:0, 0:2, 1:1) piekāpās Šveices valstsvienībai. Pēc piedzīvotās neveiksmes ar saviem iespaidiem par aizvadīto maču dalījās Latvijas izlases vārtsargs Gustavs Dāvis Grigals.

”Es domāju, izdevās mainīt spēles gaitu no vakardienas vakara,” atzina Grigals. ”Diez ko labi neiesākām [spēli] šodien, bet iesākām nedaudz labāk. Kas izdevās? Grūti teikt. Daudz kas patiesībā izdevās, bet neizdevās uzvarēt. Neizdevās atsist par vienu ripu vairāk.”

Latvijas izlases vārtsargs norādīja, ka uzvarēt šoreiz patraucēja sliktā momentu realizēja un ka viņam vajadzēja noķert par vienu ripu vairāk. ”Manā vērtējumā, man pašam vajadzēja noķert par vienu ripu vairāk. Būtu noķēris vēl vienu ripu, būtu bijis 1:1 un varbūt būtu vēl iemetuši vai būtu papildlaiks.”

”Biju mazliet drošāks, jo aizvadīju vienu spēli pret Franciju,” atklāja Grigals, kurš atvairīja 35 no 37 šveiciešu izdarītajiem metieniem un tika atzīts par mača labāko spēlētāju Latvijas izlases rindās. ”Bija nedaudz vieglāk spēlēt, bet tāpat baigais karstums hallē. Šveice ļoti ātri spēlē. Jutos droši. Baigo spiedienu neizjutu.”

Latvijas valstsvienība, gatavojoties pasaules čempionātam, aizvadīs vairs tikai divas pārbaudes spēles. Tās paredzētas mājas pret Kazahstānas izlasi 8. un 9. maijā. Pasaules čempionāts Somijā sāksies 13. maijā.

Autors: Rainers Rogs Avots: LHF

Komentāri (0)