Grigals atklāj, kādēļ paņēmis 88. numuru

Latvijas izlases vārtsargs Gustavs Dāvis Grigals sarunā ar portāla “Sportacentrs.com” žurnālistu Ulvi Broži atklājis kādēļ izvēlējies 88. numuru un par savu lomu valstvienībā Tamperē.

Grigalam šis ir otrais pasaules čempionāts, taču nevienā spēlē laukumā nav devies.

“Nav jau pirmā reize. Vienkārši jākontrolē tas, ko vari kontrolēt. Jāizdara viss, kas atkarīgs no manis. Esmu pozitīvs, dzīvojos, trenējos un atbalstu komandu, kā vien varu,” pozitīvs Grigals. “Pat, ja treniņā netiec vārtos, var atrast laiku padarīt ko citu. Esot bez spēļu prakses, biežāk jāiet uz zāli, lai uzturētu sevi formā. Kā trešajam man dažreiz jāpastāv malā – tik bieži netieku vārtos. Īss turnīrs, un man jādod pirmajiem diviem vieta vārtos, cik viņi grib. Atbalstu viņus un vārtos tieku, kad viņi ir nogurušāki.”

Grigals ikdienā spēlē koledžu līgā NCAA, pārstāvot Aļaskas Fērbenksas universitāti. Grigalam uz muguras ikdienā redzams 30. numurs. Pirms tam spēlējot izlasē, Grigals spēlēja ar 31. numuru, taču šajā pavasarī izlēmis to nomainīt uz vārtsargiem netipisko 88. numuru. Savu izvēli Grigals skaidrojis, ka viens astotnieks ir no dzimšanas gada (1998.) un otrais par godu Matīsam Kivleniekam, kurš spēlēja ar 80. numuru.

 

Autors: Rems Ratņikovs

Komentāri (0)