SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
Saņemt

Desmit PČ dalībnieks Meija nolēmis likt punktu spēlēšanai Latvijas izlasē

Latvijas hokeja izlases ilggadējais uzbrucējs Gints Meija nolēmis beigt karjeru Latvijas valstsvienībā. Par to hokejists paziņojis intervijā laikrakstam ”Latvijas Avīze”.

”Vienmēr bijis liels gods pārstāvēt Latvijas izlasi, allaž ar prieku esmu atsaucies treneru aicinājumam un izbaudījis laiku, kad plecu pie pleca ar pārējiem spēlētājiem aizstāvējām valsts karoga krāsas. Lēmums beigt šo karjeras posmu ir izsvērts, uzskatu, ka šis ir īstais brīdis,” norādījis 34 gadus vecais uzbrucējs.

Meija pārstāvējis Latvijas izlasi desmit pasaules čempionātos. Savu debiju planētas meistarsacīkstēs viņš piedzīvoja 2010. gadā. Pirmos vārtus valstsvienības kreklā pasaules čempionātos viņš guva jau savā debijas mačā pret Šveices valstsvienību. Desmit pasaules čempionātos Meija kopumā sakrāja 15 (7+8) punktus.

Tāpat uzbrucējs pārstāvēja Latvijas izlasi arī divās olimpiskajās spēlēs. Meija spēlēja 2010. gadā Vankūverā un šogad Pekinā. Tieši Pekinā viņš aizvadīja savu pēdējo turnīru Latvijas valstsvienības rindās. Tajā Meija četrās spēlēs izcēlās ar vienu rezultatīvu piespēli.

Atgādināsim, ka pēc Pekinas olimpiskajām spēlēm par karjeras beigām Latvijas izlasē paziņoja arī uzbrucēji Lauris Dārziņš, Kaspars Daugaviņš un Mārtiņš Karsums.

Autors: Rainers Rogs Avots: Latvijas Avīze

 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
 • 5/5
  Bonuss
  CASHBACK LĪDZ 100 EUR
 • 5/5
  Bonuss
  5 X €10 LIKMES BEZ RISKA
Komentāri (0)