Daugaviņš: Šī ir pavisam jauna komanda

Latvijas hokeja izlases kapteinis Kaspars Daugaviņš šodien pēc otrās spēles 2024. gada pasaules hokeja čempionātā ar Francijas izlasi (3:2 PL) izteica savu viedokli par maču.

“Es vienkārši esmu priecīgs par uzvaru. Mēs cīnījāmies visas spēles gaitā. Vienmēr mums sanāk tā – atspēlējamies, izlīdzinām rezultātu, izvirzāmies vadībā un tad sākas nervi, bet uzvara paliek uzvara, mēs esam priecīgi un ejam uz priekšu,” uzskatīja Daugaviņš.

“Kopš pirmās dienas, kad Elvis [Merzļikins] ieradās treniņnometnē, varēja sajust, kāpēc viņš spēlē NHL un kāpēc viņam tur ir panākumi. Viņš mūs paglāba tad, kad mums to vajadzēja un es ceru, ka viņa pārliecība tikai augs pēc neveiksmīgās sezonas. Te mums savākusies ļoti laba spēlētāju grupa un mēs tikai turpinām cīnīties,” Elvi Merzļikinu slavēja kapteinis.

“Mēs cenšamies nedomāt par pagājušo gadu, jo mums vairs nav tā pati komanda. Šī ir pavisam jauna komanda un es zinu, ka varam paņemt labās lietas no pagājušā gada, taču šī ir jauna sezona un jauna iespēja katram sevi vēlreiz pierādīt,” par pagājušā gada panākumiem izteicās uzbrucējs.

Daugaviņš šajā spēlē izcēlās ar vārtu guvumu un rezultatīvu piespēli, ieskaitot uzvaras vārtus papildlaikā.

Šajā čempionātā viņš ir dalīti rezultatīvākais spēlētājs, divos mačos nopelnot piecus (3+2) punktus. Piecus punktus (4+1) divās cīņās nopelnījis arī Kanādas valstsvienības kapteinis Konors Bedārds.

 

Pēc divām aizvadītām spēlēm Latvijas izlase ar četriem punktiem ieņem pirmo vietu B grupā, bet Francijas hokejisti ar vienu punktu divās cīņās ierindojas pēdējā, astotajā pozīcijā B grupā.

Nākamo spēli Latvijas valstsvienība aizvadīs otrdien, 14. maijā plkst. 17:20, kad nāksies krustot nūjas ar  Kazahstānas hokejistiem.

2024. gada pasaules hokeja čempionāts norisināsies Čehijas pilsētās Prāgā un Ostravā no 10. līdz 26. maijam.

Mūsu hokejisti šo čempionātu aizvada B grupā Ostravā, tiekoties ar ar Polijas, Francijas, Kazahstānas, Vācijas, Zviedrijas, Slovākijas un ASV valstsvienībām.

 

PČ 2024 aktualitātes

Pasaules čempionāta jaunumi

Latvijas izlases jaunumi

Turnīra tabula

Spēļu kalendārs

Latvijas izlases intervijas

Latvijas izlases sastāvs

Autors: Kārlis Grundmanis

 • 5/5
  Bonuss
  ATGŪSTI 20€ NO SAVAS PIRMĀS LIKMES! 100% IEPAZĪŠANĀS ATMAKSA
 • 5/5
  Bonuss
  CASHBACK LĪDZ 100 EUR
 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
Komentāri (0)