Daugaviņš pretendē uz “Gada Eiropas cilvēks Latvijā” titulu. BALSO!

Latvijas hokeja izlases kapteinis Kaspars Daugaviņš izvirzīts nominācijai “Gada Eiropas cilvēks Latvijā”, liecina informācija mājas lapā “Eiropaskustiba.lv”.

“Gada Eiropas cilvēks Latvijā” tituls tiek piešķirts cilvēkam, kurš ar saviem darbiem šajā gadā ir devis būtisku ieguldījumu Eiropas kopējo vērtību stiprināšanā Latvijā un Latvijas vārda spodrināšanā Eiropā.

Titula ieguvējs tiek noskaidrots sabiedrības balsojumā – balsojums ir veids, kā pateikt PALDIES cilvēkam, kurš šajā gadā saviem darbiem ir visvairāk veicinājis Eiropas un Latvijas integrāciju. Par sabiedrības izvirzītajiem “Gada Eiropas cilvēks Latvijā” TOP 10 līderiem var nobalsot šeit: Aptauja BALSO! GADA EIROPAS CILVĒKS LATVIJĀ TOP 10 – VisiDati.lv!

Daugaviņš kopā ar Latvijas valstsvienību 2023. gada pasaules čempionātā izcīnīja bronzas godalgu. Pieredzējušais uzbrucējs desmit spēlēs izcēlās ar trim vārtu guvumiem un četrām rezultatīvām piespēlēm. Uzbrucējs čempionātā bija Latvijas izlases kapteinis.

Uzbrucējs, kurš šosezon pārstāv Slovākijas klubu Mihalovčes “Dukla”, čempionātā laikā cīnījās ar vidusauss iekaisumu, lietojot antibiotikas, tomēr spēja būs visās spēlēs laukumā un palīdzēt savai komandai.

35 gadus vecais Daugaviņš Latvijas izlasē debitēja 2006. gadā, kopš tā brīža aizvadījis desmit pasaules čempionātus un trīs olimpiskās spēles.

 

 

Autors: Mārtiņš Lācis

 • 5/5
  Bonuss
  ATGŪSTI 20€ NO SAVAS PIRMĀS LIKMES! 100% IEPAZĪŠANĀS ATMAKSA
 • 5/5
  Bonuss
  CASHBACK LĪDZ 100 EUR
 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
Komentāri (0)