Daugaviņš: Pirmajā vietā neapšaubāmi ir izlases bronzas medaļa

Latvijas izlases kapteinis Kaspars Daugaviņš sarunā ar žurnālu ”Ieva” atskatījies uz saviem nozīmīgākajiem notikumiem 2023. gadā un pastāstījis par savu pašreizējo līgumu ar Slovākijas Ekstralīgas klubu Mihalovčes “Dukla”.

”Pirmajā vietā neapšaubāmi ir izlases bronzas medaļa, jo uz to gājām divdesmit septiņus gadus, personīgi es – astoņpadsmit,” atklāja Daugaviņš. ”Otrkārt, man bija ļoti laba sezona Vācijā. Iepriekšējā bija vāja, tāpēc vajadzēja ļoti saņemties. Vācijā man bija 22 iemesti vārti, kļuvu par vienu no vadošajiem spēlētājiem, karjerā tā bija otra mana labākā sezona. Atkal atguvu ticību sev, jo biju jau sācis lēnām atvadīties no hokeja, aizgāju no izlases, bet pēkšņi saņemies, ieguldi vasarā darbu un saproti, ka vari vēl spēlēt visaugstākajā līmenī. Trešais – šovasar mums ar sievu bija desmit gadu kāzu jubileja. Tā bija 14. jūlijā, bet neizdevās kārtīgi nosvinēt, jo ar medaļas stāstiem bija jābrauc pa skolām. Bet domājam nākamajā gadā pasvinēt, būs smuks skaitlis – divi vieninieki. Gribētos sarīkot tādu kārtīgu tusiņu.”

”Nākas to faktu pieņemt, lai arī nav patīkami. Mēs visi sēdējām un cerējām, ka zvanīs no visiem labākajiem klubiem un tiksim pie vislielākajām karjeras algām. Bet notika pretējais. Man šobrīd ir sliktākais līgums no visiem, kas bijuši. Gan finansiāli, gan arī līga ir vienu solīti zem tām, kurās gribēju spēlēt. Arī liela daļa pārējo puišu parakstīja līgumus otrajās līgās. Bet galvenais, ka visiem ir darbs,” piebilda pieredzējušais uzbrucējs.

Daugaviņš šosezon “Dukla” sastāvā 27 spēlēs izcēlies ar septiņiem vārtiem un 20 rezultatīvām piespēlēm. Ar 27 sakrātiem punktiem latvietis ir komandas otrais rezultatīvākais hokejists. “Dukla” ar 50 punktiem 28 mačos ir līgas vicelīdere. Nākamo maču Daugaviņa pārstāvētais klubs aizvadīs 26. decembrī, plkst. 18:30 savā laukumā uzņemot “HC 19 Humenne”.

Autors: Rainers Rogs Avots: Ieva

 • 5/5
  Bonuss
  ATGŪSTI 20€ NO SAVAS PIRMĀS LIKMES! 100% IEPAZĪŠANĀS ATMAKSA
 • 5/5
  Bonuss
  CASHBACK LĪDZ 100 EUR
 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
Komentāri (0)