Daugaviņš par pieredzi ar Putina fanātiem: Ikdienā normāls, bet tad, kad iedzer alu, iznāk īstā seja

Latvijas hokeja izlases kapteinis Kaspars Daugaviņš sarunā ar “Rezervēts” vēstīja par spēlēšanu Krievijā, vidusauss iekaisumu pasaules čempionātā un brīdi, kad beigs hokejista karjeru.

“Beigšu tad, kad ķermenis beigsies. Kamēr var skriet un cīnīties, kamēr es varu izbaudīt spēli un priecāties, ja nav tā, ka katru rītu celies un tik ļoti sāp, ka nevar paiet, tikmēr to var darīt,” atklāja Daugaviņš.

“Protams, ir bail, bet es biju ārstu uzraudzībā pie Latvijas speciālistiem, kas ar to saskaras ikdienā. Garantijas neviens nedod, bet uzticies procentiem. Čempionāta laika katru dienu biju ārstu uzraudzbā,” kapteinis pavēstīja par spēlēšanu pasaules čempionātā ar vidusauss iekaisumu.

“Man liekas, ka visiem mūsdienās materiālās vērtības ir aizgājušas augstāk, nekā citas. Ir jāizdzīvo, daudz par ko jāmaksā, viss paliek dārgāks. Tas ir svarīgi, nemelošu. Pati spēle paņem savu. Ir daudz dažādu gadījumu, ir tādi, kas izvelk visu karjeru un tikai rēķinus samaksā. Krievijā spēlējot es sapelnīju. Tur bija lieli līgumi un no tā varēja sakrāt. Mans maciņš bija Krievija,” ziņoja hokejists.

“Ar tiem cilvēkiem, ar ko es biju kopā ikdienā, man vēl ir pāris cilvēki, kas uzraksta, aprunājas. Man ar viņiem bija ļoti labas attiecības. Viņi nav stulbi, kā daži uzskata, ka viņi ir nozombēti. Viņi ļoti labi saprot situāciju, bet dzīvo valstī, kas tomēr ir viņu valsts. Nezinu, vai viņiem jāklusē, bet domāju, ka viņi baidās izteikt pūļa viedokli un iet ielās. Bija daži fanāti ar kuriem vairs nekontaktējos. Iedzerot alu bija sarunas tikai par to, cik laba ir Krievijas armija. Ikdienā normāls, bet tad, kad iedzer alu, iznāk īstā seja,” sprieda Daugaviņš.

“Man nav pārmetumu sev par to, ka es spēlēju hokeju Krievijā. Jā, man ir ļoti bēdīgi par to, kas šobrīd notiek pasaulē. Es arī tur biju, nelikās, ka tur kaut kas sāksies, ka tās ir tikai politiskās spēlītes. Smējās par Eiropu, bet brauca ar Eiropas mašīnām un devās ceļojumos uz Eiropu. Kad paprasīju, kāpēc nebrauca ar Ladu, bet ar S klases Mersedesu, visiem mutes bija ciet,” pavēstīja Latvijas izlases kapteinis.

Hokejazinas.com” iepriekš ziņoja, ka Latvijas hokeja izlase 2023. gada pasaules čempionāta spēlē par bronzas medaļu ar rezultātu 4:3 papildlaikā izcīnīja uzvaru pār ASV komandu. Latvijas valstsvienība aizvadīja labāko turnīru tās vēsturē. Iepriekš labākais sasniegums izlasei bija septītā vieta, ko izdevās sasniegt jau pirmajā A grupas čempionātā 1997. gadā.

Čempionātu Latvijas izlase sāka ar zaudējumu Kanādas un Slovākijas izlasēm, bet izcīnīja piecas uzvaras atlikušajos grupu turnīra mačos, pirmo reizi vēsturē apspēlējot Čehijas valstsvienību, kā arī pieveicot Norvēģijas, Slovēnijas, Kazahstānas un Šveices komandas.

Ceturtdaļfinālā Latvijas izlase pārspēja Zviedrijas izlasi, bet pusfinālā sīvā cīņā piekāpās Kanādas vienībai.

Autors: Kārlis Grundmanis Avots: Rezervēts

 • 5/5
  Bonuss
  ATGŪSTI 20€ NO SAVAS PIRMĀS LIKMES! 100% IEPAZĪŠANĀS ATMAKSA
 • 5/5
  Bonuss
  CASHBACK LĪDZ 100 EUR
 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
Komentāri (0)