Daugaviņš: Mūsu medaļa ir visas valsts sasniegums

Latvijas hokeja izlases kapteinis Kaspars Daugaviņš sarunā ar “Jauns.lv” izteicās vēlmi turpināt spēlēt Vācijā, kā arī gatavošanos gaidāmajai sezonai.

Daugaviņš atklāja, ka viņam pagājušajā gadā iepatikās Vācijas hokeja līga (DEL), jo hokeja līmenis bija augsts, kā arī sadzīves apstākļi bija labi, kā arī, ka labprāt turpinātu spēlēt Vācijā. Hokejists pavēstīja, ka viņa prioritāte joprojām būtu spēlēt Vācijas līgā, taču jebkurā brīdī var pienākt cits piedāvājums.

“Šī vasara ir īpaša. Tā kā vinnējām pasaules čempionātā to bronzu, tad vasara burtiski ir palidojusi garām. Parasti vasaras ir ģimeniskas, kad varu pabūt mājās, jo visu sezonu esi bijis prom. Bet šajā vasarā ir tik daudz kur jāaizbrauc, lai parādītu medaļu bērniem, jāfotografējas un jāsniedz autogrāfi. Ir ļoti daudz pasākumu. Protams, tas ir manā brīvajā laikā, bet es saprotu, ka ir jābrauc, jo cilvēki, mūs atbalstot, ir palīdzējuši. Tāpēc gribas cilvēkiem atdarīt to labo. Lielākā daļa hokejistu ir bijuši savās skolās un novados. Man arī sanāca Līgo svētkos Preiļos būt un ar faniem satikties,” izteicās uzbrucējs.

Hokejists atklāja, ka šī vasara arī bijusi saspringta, jo dažas nedēļas vasaras sākumā viņš parasti var atslēgties no hokeja un pievērsties ikdienas dzīvei, taču šogad tas nav sanācis.

Daugaviņš arī sprieda, ka medaļa paliks atmiņā uz mūžu, lai gan, kamēr viņš vēl spēlē, viņam ir vēl lielāki sapņi un mērķi. Uzbrucējs gan apzinās, ka tas nenotiek katru gadu, jo vēlreiz izcīnīt medaļas pret lielvalstīm varbūt arī neizdosies.

Daugaviņš gan tic, ka tas ir iespējams, taču atkārtot un pārsniegt to būs grūti. Hokejists turpina gatavoties sezonai kā iepriekš, taču viņš joprojām izbauda un priecājas par panākumu.

“Mūsu medaļa ir visas valsts sasniegums. Vai mēs to būtu izdarījuši, ja nebūtu tā kreizī atbalsta, ko saņemam jau daudzus gadus no Latvijas faniem? Tās ir jau kļuvušas par latviešu tradīcijām. Es jums varu ar garantiju pateikt, ja mums Tamperē būtu nulle Latvijas līdzjutēju, diezin vai mēs tur būtu uzvarējuši tās spēles, jo, tā kā mūs atbalstīja un dzina uz priekšu, tad aizmirsās visas fiziskās grūtības un traumas,” uzskatīja Daugaviņš.

Daugaviņš pasaules čempionātā desmit spēlēs izcēlās ar trim vārtu guvumiem un četrām rezultatīvām piespēlēm un palīdzēja Latvijas valstsvienībai izcīnīt bronzas godalgas.

Aizvadītajā sezonā Vācijas hokeja līgas vienības Izerlonas “Roosters” rindās uzbrucējs 55 spēlēs izcēlās ar 21 vārtu guvumu un 28 rezultatīvām piespēlēm. 35 gadus vecais uzbrucējs bija rezultatīvākais spēlētājs komandā.

Autors: Kārlis Grundmanis Avots: Jauns.lv

 • 5/5
  Bonuss
  ATGŪSTI 20€ NO SAVAS PIRMĀS LIKMES! 100% IEPAZĪŠANĀS ATMAKSA
 • 5/5
  Bonuss
  CASHBACK LĪDZ 100 EUR
 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
Komentāri (0)