SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
Saņemt

Daugaviņš: KHL Zvaigžņu spēlē man sākās panikas lēkmes

Latvijas hokeja izlases kapteinis Kaspars Daugaviņš un viņa sieva Santa Daugaviņa sarunā ar “LSM” atklāja par hokeja ietekmi uz ģimenes dzīvi.

Daugaviņš atklāja, ka sieva ar meitām šogad palika Latvijā, kamēr pats spēlētājs sezonu aizvadīja Vācijā. Santa gan sprieda, ka tas bija vieglāk, nekā tad, kad hokejists spēlējis ASV, jo bija iespējams viņu apciemot.

Covid-19 laikā uzbrucējs spēlēja Krievijā, kas esot bijis liels pārbaudījums. “Vienu reizi sezonas vidū atbraucu ar mašīnu no Maskavas: 13 stundas ceļā pie stūres, pusotru dienu mājās un atkal 13 stundas atpakaļ, jo tas bija vienīgais veids, kā šķērsot robežu uz Krieviju,” atklāja hokejists.

“Tāds ir hokejistu sievu liktenis – viņām jāuzņem tas trieciens: būt mājās ar bērniem, tikt ar visu galā, kamēr mums, hokejistiem, jau nekas nemainās, mēs darām savu sapņu darbu, bet viņām nākas ceļot ar bērniem, lidot, lai tikai pabūtu kopā ar vīriem. Un, protams, arī bērniem ir grūti, ka kontrakti mainās: vienu gadu tu spēlē Šveicē, tad tu esi Krievijā un tad Vācijā. Bērnam taču visu laiku jāmaina skola vai bērnudārzi, tas nav viegli,” uzskatīja Kaspars Daugaviņš.

Santa Daugaviņa gan pavēstīja, ka, līdz ar skolas gaitu sākšanos, tika pieņemts lēmums bērnus skolot Latvijā, taču brīvlaikos viņa kopā ar bērniem katru reizi lidojusi pie Kaspara, taču viņam sezonas laikā sanācis apciemot ģimeni tikai vienreiz.

Tāpat pēc pirmās meitas piedzimšanas Daugaviņam pēc tikai trim dienām nācās lidot uz Krieviju. Kaspars vairākus mēnešus cīnījās ar depresiju un panikas lēkmēm: “Depresija piemeklēja nevis Santu, bet mani. Ka bērnus neredzēju laikam. Man sākās panikas lēkmes. Nevar zināt, protams, to īsto iemeslu, bet Kontinentālās hokeja līgas (KHL) Zvaigžņu spēlē man sākās panikas lēkmes, un kādus trīs mēnešus es cīnījos ar to. Jo tas bija laiks, kad beidzot bijām apprecējušies, pirmā meita, ko visu laiku neredzēju, laikam kaut kas nervu sistēmā notika.”

Daugaviņš pasaules čempionātā desmit spēlēs izcēlās ar trim vārtu guvumiem un četrām rezultatīvām piespēlēm un palīdzēja Latvijas valstsvienībai izcīnīt bronzas godalgas.

Aizvadītajā sezonā Vācijas hokeja līgas (DEL) vienības Izerlonas “Roosters” rindās uzbrucējs 55 spēlēs izcēlās ar 21 vārtu guvumu un 28 rezultatīvām piespēlēm. 35 gadus vecais uzbrucējs bija rezultatīvākais spēlētājs komandā.

Autors: Kārlis Grundmanis Avots: LSM

 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
 • 5/5
  Bonuss
  CASHBACK LĪDZ 100 EUR
 • 5/5
  Bonuss
  5 X €10 LIKMES BEZ RISKA
Komentāri (0)