Daugaviņš: Galvenais bija, lai pareizie cilvēki drusku tās smadzenes sakārto

Latvijas hokeja izlases kapteinis Kaspars Daugaviņš sarunā ar “1188.lv” atklāja, kāpēc viņš tomēr izlēma atgriezties valstsvienībā pēc karjeras noslēgšanas izlasē.

Daugaviņš atklāja, ka precīzi nespēj atbildēt, kāpēc atgriezās izlasē, taču minēja, ka viņu uz šo lēmumu mudinājusi sieva. Hokejists sprieda, ka viņa vēlējusies, lai meitas piedzīvotu atmosfēru pilnā “Arēna Rīga”.

Vēlāk arī uzbrucējs sapratis, ka viņam pietrūkst hokejs: “Vienu gadu izlaižot un pavadot tikai trenējoties, jo pagājušogad, kamēr viņi bija čempionātā, es katru dienu biju stadionā un vakaros skatījos spēles, un tad likās – nē, laikam labāk spēlēt, nekā skraidīt stadionā maijā.”

Hokejists arī atklāja, ka tēva aiziešana viņsaulē virzījusi Daugaviņu uz atgriešanos izlasē, taču beigās vēlme spēlēt bija pāri visam. “Galvenais bija, lai pareizie cilvēki drusku tās smadzenes sakārto,” sprieda Daugaviņš.

Daugaviņš 2023. gada pasaules čempionātā desmit spēlēs izcēlās ar trim vārtu guvumiem un četrām rezultatīvām piespēlēm un palīdzēja Latvijas valstsvienībai izcīnīt bronzas godalgas.

Aizvadītajā sezonā Vācijas hokeja līgas vienības Izerlonas “Roosters” rindās uzbrucējs 55 spēlēs izcēlās ar 21 vārtu guvumu un 28 rezultatīvām piespēlēm. 35 gadus vecais uzbrucējs bija rezultatīvākais spēlētājs komandā.

Autors: Kārlis Grundmanis Avots: 1188.lv

 • 5/5
  Bonuss
  ATGŪSTI 20€ NO SAVAS PIRMĀS LIKMES! 100% IEPAZĪŠANĀS ATMAKSA
 • 5/5
  Bonuss
  CASHBACK LĪDZ 100 EUR
 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
Komentāri (0)