SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
Saņemt

Dārziņš novembrī strādās Latvijas izlases treneru štābā

Pieredzējušais Latvijas uzbrucējs Lauris Dārziņš pievienosies Latvijas izlases treneru korpusam “MECA Hockey Games 2022” turnīrā Norvēģijā, ziņo Latvijas hokeja federācija (LHF).

Tāpat, Latvijas izlases galvenajam trenerim Harijam Vītoliņam novembra turnīrā palīdzēs Somijas speciālists Petteri Nummelins.

 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!

Latvijas hokeja izlases rindās Dārziņš piedalījies desmit pasaules čempionātos un trijās olimpiskajās spēlēs. Punktu karjerai izlasē Dārziņš lika pēc šā gada Olimpiskajām spēlēm Pekinā. Latvijas izlases rindās Dārziņš aizvadīja 120 spēles, kurās izcēlās ar 43 vārtiem un 43 rezultatīvām piespēlēm.

Tikmēr 49 gadus vecais Nummelins profesionālo karjeru noslēdza 2018. gadā. Nummelinam ir milzīga pieredze Somijas izlases sastāvā. Nummelina kontā ir pasaules čempionāts zelts, četras sudraba godalgas, divas bronzas un vienu olimpisko spēļu sudraba medaļas, kā arī divas bronzas godalgas. Tāpat Nummelins ir Šveices līgas čempions un divkārtējs Somijas valsts čempionāta uzvarētājs.

Harija Vītoliņa vadībā Latvijas nacionālā hokeja valstsvienība Norvēģijas pilsētā Tronheimā aizvadīs divas pārbaudes spēles.

Latvijas nacionālā hokeja izlase 10. novembrī plkst. 20:00 tiksies ar mājinieci Norvēģiju, bet dienu vēlāk, Lāčplēša dienā, plkst. 20:00 spēkosies ar Dānijas izlasi. Mačus tiešraidē plānots translēt Go3 platformā un TV6 Latvija.

Visas “MECA Hockey Games 2022” turnīra spēles Tronheimā norisināsies “Leangen” ledus hallē.

Uz Norvēģijas pilsētu Tronheimu Latvijas nacionālā hokeja izlase dosies 8. novembrī, kur divas dienas pirms turnīra aizvadīs ledus nodarbības.

Latvijas izlases pretiniece šajā turnīrā – Norvēģija būs mūsu komandas sāncense arī 2023. gada Pasaules čempionātā, kurš norisināsies Rīgā un Tamperē. Tā kā Norvēģijā dzīvo liels skaits Latvijas valsts piederīgo, šo novembra turnīru plāno apmeklēt arī 2023. gada Pasaules čempionāta Rīgas orgkomiteja, kā arī turnīra galvenais talismans – ezis Spaikijs.

Latvijas nacionālās valstsvienības sastāvs “MECA Hockey Games 2022” turnīram tiks nosaukts novembra sākumā.

Mūsu hokeja izlase Starptautiskās ledus hokeja federācijas (IIHF) noteiktajā decembra pārtraukumā dosies Slovākiju. Latvija šajā turnīrā tiksies ar Norvēģiju un turnīra organizatoriem Slovākiju.

Autors: Kārlis Grundmanis Avots: LHF

 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
 • 5/5
  Bonuss
  CASHBACK LĪDZ 100 EUR
 • 5/5
  Bonuss
  5 X €10 LIKMES BEZ RISKA
Komentāri (0)