Bukarts par atgriešanos laukumā: Fiziski vēl nejutos gatavs

Latvijas izlases uzbrucējs Roberts Bukarts, kurš aizvadītajā nedēļā valstsvienības sastāvā piedalījās abos pārbaudes mačos pret Francijas izlasi, atgriežoties laukumā pēc gandrīz trīs mēnešu pārtraukuma, intervijā portālam ”Sportacentrs.com” norādījis, ka vēl fiziski nejutās gatavs spēlēt.

”Jutos apmēram kā pēc vasaras pauzes,” atzina Bukarts. ”Varbūt pat vēl trakāk, jo vasarā vismaz paskrien sprintus, ieliec fizisko bāzi un tikai tad spēlē. Čehijā sezona beidzās ātrāk nekā biju gatavs spēlēt. Kamēr sakārtoju mantas un visu pārējo, desmit dienas neslidoju.”

Pieredzējušais uzbrucējs pauda prieku par atgriešanos laukumā. ”Tagad kopā ar izlasi divas nedēļas treniņos, un bija jāuzspēlē. Esmu ļoti priecīgs, ka bija iespēja atgriezties laukumā, bet – varēju novērtēt to, cik ļoti šādas pauzes ietekmē sniegumu.”

”Diezgan grūti. Tāda sajūta, ka nebija taiminga – kur jāmet, tur atdodu, kur jāatdod, tur metu. Arī fiziski vēl nejutos gatavs. Taču – jāvāc minūtes, lai būtu gatavs,” norādīja vecākais no brāļiem Bukartiem. ”Vari trenēties, kā gribi, bet spēļu formu iespējams uzņemt tikai spēlēs. Kad visu dari maksimālā ātrumā, kad jāpieņem zibenīgi lēmumi, tad galva atgriežas. Pašlaik nedaudz vēl ir rūsa.”

31 gadu vecais uzbrucējs ir pārstāvējis Latvijas valstsvienību astoņos pasaules čempionātos. Rezultatīvāko sniegumu Latvijas izlases rindās Bukarts parādīja 2017. gada pasaules čempionātā, kurā septiņās spēlēs atzīmējās ar piecām rezultatīvām piespēlēm.

Autors: Rainers Rogs Avots: Sportacentrs.com

Komentāri (0)