A. Ābols: Pret zviedriem spēlēsim līdzīgā stilā kā pret Čehiju

Latvijas U-20 izlases galvenais treneris Artis Ābols šorīt kanāla TV3 raidījumā ”900 sekundes” atklāja, ka pēc vakar izcīnītās vēsturiskās uzvaras pār Čehijas vienaudžiem un iekļūšanas U-20 pasaules čempionāta ceturtdaļfinālā šodien spēlētājiem dota brīvdiena un norādīja, ka komanda ceturtdaļfināla maču pret Zviedriju aizvadīs līdzīgā stilā kā spēlēja mačā pret Čehiju.

”Vakar bija gods un gandarījums par rezultātu un to, ka uzvarējām Čehiju. Kalendārs mums atļāva šodien paņemt brīvdienu,” teica Ābols. ”Mēs puišus neaiztikām. Viņi varēja izgulēties. Aizbraucām uz parku pastaigāt. Par hokeju šodien nerunājām. Viņiem bija laiks izvēdināt galvu, atjaunot emocijas un gatavoties nākamajai spēlei. Rīt būs treniņš.”

Latvijas U-20 izlases galvenais treneris uzsvēra, ka ceturtdaļfināla pretinieces Zviedrijas sastāvā gandrīz visi spēlētāji ir izvēlēti Nacionālās hokeja līgas (NHL) draftā un ikdienā spēlē labā līmenī. ”Visi draftēti, izņemot divus hokejistus. Praktiski visi spēlē pieaugušo līgās. Turklāt labās līgās. Tā ir laba un individuāli meistarīga komanda.”

Ābols piekrita apgalvojumam, ka zviedri mačā pret Latviju būs favorīti un norādīja, ka viņa padotie centīsies spēlēt līdzīgi kā mačā pret Čehiju. ”Zviedri līdzīgi kā bija vakar spēlē ar Čehiju būs favorīti. Mačā pret Čehiju mums bija laba komandas spēle, sākot ar vārtsargu. Visi laukuma spēlētāji bija gatavi. Spēlēja droši, neatkarīgi no tā, cik daudz katrs pavadīja laukumā. Vai tās bija desmit vai 25 minūtes kā Bergmanim.”

Latvijas U-20 izlases galvenais treneris turpināja: ”Spēlēsim līdzīgā stilā kā pret Čehiju. Es domāju, ka spēlēsim agresīvi. Viņi ir meistarīgi. Viņiem daudz vietas un laika nevajadzētu dot. Mēģināsim viņiem būt tuvu klāt, cik vien iespējams, un izmanot savas iespējas.”

Autors: Rainers Rogs Avots: TV3

Komentāri (0)