A. Ābols: Līdz 55. minūtei pretenziju nebija

Latvijas U-20 izlases galvenais treneris Artis Ābols, pēc zaudējuma Somijai (1:6) pirmajā U-20 pasaules čempionāta spēlē, sniedza savu komentāru.

“Par 55 minūtēm man nav, ko pārmest. Pēc piektajiem vārtiem sabrukām un izskatījāmies kā pelavu maisi. Jā, somi ir labi, bet man nav ko pārmest čaļiem līdz 1:4. Divus vārtus ielaidām pretuzbrukumā, kad it kā paši centāmies gūt vārtus. Somi to teicami izmantoja. Līdz 55. minūtei spēlējām solīdi,” teica Ābols.

Valstsvienības galvenais treneris komentēja katru trešdaļu, izceļot momentus, kur varēja nospēlēt labāk.

“Pirmajā trešdaļa neveiksmīgi nospēlējām. Vienos vārtos ripa atleca no mūsu spēlētāja nūjas, bet otrajā vārtu guvumā, somi aizskrēja pretuzbrukumā. Otrā trešdaļa pret tādām komandām vienmēr ir grūta. Somu līmenis ir stipri augsts. Mūsu komandā tāds līmenis nav nevienam. To redzējām arī iepriekšējā spēlē starp Čehiju un Slovākiju, kur čehi dominēja. Līdzīgi bija arī mums, bet man nav ko pārmest. Trešo uzbrucēju virknējumu iespieda zonā. Aizsargi nepaspēja nomainīties un Martins Laviņš nobloķēja trīs metienus. Trešajā periodā uzreiz guvām vārtus, spēlējot vairākumā. Pēc tam bija vēl viens vairākums, taču zaudējām iemetienā. Ir zināms, ko darīt, bet mazas nesaprašanās noved pie rezultāta 1:5,” komentēja Ābols.

Nākamo maču Latvija aizvadīs jau šonakt, 11. augustā plkst. 1.00, kad pretī stāsies Kanāda. Ābols uzsvēra, ka Latvijai jāspēlē tā, kā to darīja līdz spēles 55. minūtei, kad tika ielaisti piektie vārti.

Autors: Rems Ratņikovs Avots: LHF