48 gadus vecais Laviņš atgriezīsies uz ledus

Latvias hokeja izlasē visvairāk spēļu aizvadījušais hokejists Rodrogo Laviņš šovakar 48 gadu vecumā atgriezīsies laukumā, pārstāvot Jēkabpils novada atklātā čempionāta vienību “Sēļi”, ziņo “Jēkapbils Sporta Centrs”.

Šovakar plkst. 20:00 “Sēļi” krustos nūjas ar “Madona” vienību, bet pieteikumā redzams arī Rodrigo Laviņa vārds. “Jēkabpils Sporta Centrs” sazinājās ar Laviņu, kurš apliecināja, ka ir pievienojies “Sēļi” komandai un, lai gan piektdiena viņam ir ļoti aizņemta, viņš centīsies piedalīties vakara spēlē Jēkabpils Sporta hallē.

Jēkabpils novada 2022./2023. gada atklātais čempionāts hokejā risinās no 2022. gada 2. oktobra līdz 2023. gada 30. aprīlim, un tajā piedalās sešas komandas: “Jēkabpils”, “Sēļi”, “Logi un Durvis”, “Madona”, “Huligan” un “Kalupe”.

Laviņš Latvijas hokeja izlasē karjerā aizvadījis 230 spēles. Aizsargs piedalījies trīs olimpiskajās spēlēs, 12 pasaules čempionātos, divos čempionātos arī bijis komandas kapteinis. Laviņš arī sešas sezonas pārstāvēja Rīgas “Dinamo”, pirmajā kluba sezonā pildot kapteiņa pienākumus.

Autors: Kārlis Grundmanis Avots: Jēkapbils Sporta Centrs

 • 5/5
  Bonuss
  ATGŪSTI 20€ NO SAVAS PIRMĀS LIKMES! 100% IEPAZĪŠANĀS ATMAKSA
 • 5/5
  Bonuss
  CASHBACK LĪDZ 100 EUR
 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
Komentāri (0)