Žukauskam pokers, “City” Kontinentālajā kausā pamatīgi sakauj “Panter”

Šodien Starptautiskās Hokeja federācijas (IIHF) Kontinentālā kausa pirmajā kārtā norisinājās divu Optibet hokeja līgas (OHL) klubu duelis.

Turnīra B grupas saimnieki Kauņas “City” šajā spēlē ar rezultātu 9:4 (1:1, 2:1, 6:2) apspēlēja Tallinas “Panter” vienību.

Pirmā perioda 15. minūtē “Panter” uzbrucējs Andre Linde vairākumā atklāja mača rezultātu, bet 18. minūtē skaitlisko pārsvaru realizēja Filips Hudaks, izlīdzinot spēles rezultātu.

Otrās trešdaļas 11. minūtē vairākumā Deniss Hončarenko izvirzīja vadībā Kauņas komandu, bet 13. minūtē Danīls Fursa panāca neizšķirtu. Nazars Ružņikovs 19. minūtē gan atjaunoja “City” priekšrocību.

Trešā mača nogriežņa otrajā minūtē Lukas Žukauskas guva ceturtos Kauņas kluba vārtus, bet Ondrejs Mahala divas minūtes vēlāk palielināja mājinieku pārsvaru līdz trim ripām.

Desmitajā minūtē Žukauskas tika pie saviem otrajiem vārtiem spēlē, bet 13. minūtē Fursa guva savus otros vārtus spēlē, samazinot rezultāta starpību līdz trim ripām.

Turpinājumā Lukas Žukauskas īsā laika sprīdī izcēlās ar vēl diviem precīziem metieniem, bet Nazars Ružņikovs 17. minūtē ieraidīja devīto ripu talliniešu vārtos.

Mača pēdējā minūtē Ņikita Puzakovs vēl izcēlās ar ceturto “Panter” vārtu guvumu, taču sasmelt izlieto ūdeni vairs nebija iespējams.

Sergijs Pisarenko apstādināja 31 no 35 “Panter” metieniem, bet Villems-Henriks Koitmā atvairīja 25 no 34 “City” raidījumiem.

“City” divās spēlēs nopelnījuši sešus punktus un atrodas pirmajā vietā B grupā, bet “Panter” ar trim punktiem divās cīņās ierindojas otrajā pozīcijā grupā.