“Zemgale/LLU” vēl viens sausais zaudējums Somijā

Latvijas komanda HK “Zemgale/LLU” Somijas pēc spēka otrās līgas (Mestis) mačā ar rezultātu 0:3 (0:0, 0:2, 0:1) viesos piekāpās Tamperes “Koovee” vienībai.

Pirmajā periodā komandas ar vārtu guvuiem neapmainījās, bet otrās trešdaļas piektajā minūtē Vili Jespers Koivula atklāja mača rezultātu Tamperes kluba labā. Okko Kangasniemi otrā perioda 18. minūtē palielināja rezultāta starpību līdz divām ripām.

Trešā mača nogriežņa 15. minūtē Jami Hanninens iemeta trešo ripu Zemgales kluba vārtos un “Koovee” klubam izdevās noturēt pārsvaru līdz bigām un uzvarēt.

Rihards Cimmermanis atvairīja 15 no 18 “Koovee” metieniem, bet Jakubs Maleks tika galā ar katru no 21 “Zemgale/LLU” raidījuma.

“Zemgale/LLU” vārtus nav guvusi jau divas spēles pēc kārtas un komandas sausā sērija ilgst jau 120 minūtes un 14 sekundes.

Nākamā spēle Zemgales vienībai 7. oktobrī plkst. 18:30 viesos pret Heinolas “Peliitat” komandu.