“Zemgale/LLU” trešā perioda izskaņā izlīdzina rezultātu un uzvar bullīšos (VIDEO)

Šovakar Somijas pēc spēka otrās līgas (Mestis) mačā Latvijas komanda HK “Zemgale/LLU” ar rezultātu 4:3 (1:1, 1:0, 1:2, 0:0, 1:0) viesos uzvarēja Latvijas aizsargu Ņikitas Mateiko un Ernesta Ošenieka pārstāvēto Kokolas “Hermes” vienību.

Pirmā perioda sestajā minūtē “Hermes” uzbrucējs Jūso Nīkanens atklāja mača rezultātu, bet Artūrs Karaša 18. minūtē panāca līdzsvaru uz rezultāta tablo.

Otrās trešdaļas devītajā minūtē Rainers Rullers izvirzīja vadībā jelgavniekus, bet trešā perioda 12. minūtē Āpo Ahola izlīdzināja spēles rezultātu.

Trešā mača nogriežņa 18. minūtē Ahola deva priekšrocību mājiniekiem, taču vien 43 sekundes vēlāk Daniels Goršanovs panāca izlīdzinājumu.

Papildlaikā neviena no komandām vārtus neguva, bet pēcspēles metienos jelgavnieku uzvaru ar precīzu metienu nodrošināja Kristaps Roķis un Artūrs Homjakovs.

Ēriks Vītols atvairīja 27 no 30 “Hermes” metieniem, bet Niklass Koko tika galā ar 24 no 27 “Zemgale/LLU” raidījumiem.

Latvijas aizsargs Ernests Ošenieks šajā spēlē uz ledus pavadīja 20 minūtes un septiņas sekundes, izdarīja četrus metienus pa vārtiem un laukumu pameta ar neitrālu lietderības koeficientu, bet Ņikita Mateiko šajā mačā nepiedalījās.

“Zemgale/LLU” ar 31 punktu 37 spēlēs ierindojas pēdējā, 14. vietā Mestis, bet “Hermes” ar 63 punktiem 36 cīņās atrodas piektajā pozīcijā līgā.

Revanša mačs starp abām komandām Kokolā 3. februārī plkst. 18:30.