“Zemgale/LLU” spraigā cīņā piedzīvo zaudējumu (VIDEO)

Šovakar Somijas pēc spēka otrās līgas (Mestis) mačā Latvijas komanda HK “Zemgale/LLU” ar rezultātu 1:2 (0:0, 1:1, 0:1) mājās piekāpās Tamperes “Koovee” vienībai.

Pirmajā periodā komandas vārgtus neguva, bet otrās trešdaļas trešajā minūtē “Zemgale/LLU” uzbrucējs Ričards Bernhards vairākumā atklāja mača rezultātu. Sestajā minūrē Verneri Metsenens gan panāca izlīdzinājumu.

Vien desmit sekundes pēc trešā mača nogriežņa pirmā iemetiena Oko Kangasniemi izvirzīja vadībā viesus. Kangasniemi 30 sekundes pirms pamatlaika beigām ieraidīja ripu tukšos jelgavnieku vārtos un pielika punktu spēlei.

Rihards Cimermanis atvairīja 20 no 22 “Koovee” metieniem, bet Samu Pakarinens tika galā ar 30 no 31 “Zemgale/LLU” raidījuma.

Zemgale/LLU” ar 35 punktiem 40 spēlēs atrodas priekšpēdējā, 13. vietā Mestis, bet “Koovee” ar 60 punktiem 41 mačā ierindojas septītajā pozīcijā līgā.

Nākamais mačs “Zemgale/LLU” komandai mājās 17. februārī plkst. 18:30 pret Turku “TUTO” vienību.