“Zemgale/LLU” piedzīvo vēl vienu zaudējumu Tumanova “RoKi”

Šovakar Somijas pēc spēka otrās līgas (Mestis) mačā Latvijas komanda HK “Zemgale/LLU” ar rezultātu 1:3 (0:2, 1:1, 0:0) mājās piedzīvoja zaudējumu Latvijas aizsarga Mika Tumānova pārstāvētajai Rovaniemi “Kiekko” vienībai.

Pirmā perioda 13. minūtē Rovaniemi komandas uzbrucējs Eliass Kārela atklāja mača rezultātu, bet 17. minūtē vairākumā Lauri Heino dubultoja viesu pārsvaru.

Otrās trešdaļas otrajā minūtē Mīka Tīhonens palielināja “Kiekko” komandas pārsvaru līdz trim ripām, bet 20 sekundes pirms perioda beigām Pēteris Purmalis guva vienīgos “Zemgale/LLU” vārtus spēlē.

Trešajā mača nogrieznī komandas vārtus neguva un Zemgales vienība piedzīvoja piekto zaudējumu pēc kārtas Mestis līgā.

Rihards Cimermanis pirms nomaiņas atvairīja astoņus no 11 “Kiekko” metieniem, bet Maruiss Bajaruns Galejs tika galā ar visiem 15 atlikušajiem metieniem, Kodijs Porters tika galā ar 38 no 39 “Zemgale/LLU” metieniem.

“Zemgale/LLU” ar 16 punktiem 20 spēlēs ierindojas 13. vietā Mestis, bet “Kiekko” ar 42 punktiem 24 cīņās atrodas ceturtajā vietā līgā.